2021 Modası Abiye Şal Modelleri

2021 Modası Abiye Şal Modelleri

Özel günlerin olmazsa olmazı olan abiyeler, birbirinden farklı aksesuarlar ve parçalarla bir araya getirilirler. Gerek ihtiyaç olması gerekse zarif görülmesi durumunda omuz şalları da bu aksesuarlar arasında yer almaktadır. Bilhassa akşam davetlerinde abiyeler için omuz şalları son derece güzel bir kombin oluşturmaktadır. Mevsim geçişlerine denk gelen serin davetlerde, omuz şalı ile daha şık görünmeniz mümkündür.

Abiyeler İçin Örgü Omuz Şalı

Abiyelerinizin üzerine tercih edeceğiniz omuz şalınız örgü olsun isterseniz, son derece şık parçalar bulabilirsiniz. Özellikle el emeği olan bu parçaların incecik ipi, zarif modeli ile kıyafetinizi zenginleştireceği şüphesizdir. 2021 Abiye şal modelleri omuzlarınızda kusursuz bir görüntü yakalamak için krem, siyah, beyaz gibi net ve klasik renklerden oluşan omuz şallarını tercih edebilirsiniz.

Abiyeler İçin Kürklü Omuz Şalı

Abiyeler üzerinde kusursuz görünebilecek en ideal omuz şalları kürklü olanlardır. Önünde bulunan küçük broşu veyahut düğmesi ile son derece klasik bir görüntü kazandıran bu parçalar, kıyafetinizin zarafetini arttıracaktır. Abiye ile aynı renkte olan ve çoğunlukla ana renklerde tercih edilen kürklü omuz şalları, soğuk davet gecelerinde vücudunuzu korumanız için de oldukça idealdir.

Abiyeler İçin Dantelli İpek Omuz Şalı

Abiyeler üzerine uygun olan ve şıklığı arttıran bir başka omuz şalı ise dantel detaylı olanlardır. Kenarlarında klasik dantelleri bulunan ve saf ipekten yapılan bu parçalar, kendinizi daha özel hissetmenizi sağlayacaktır. Üstelik abiyenizin zarafetini de arttıracaktır.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    Melike Aray 6 sene

    Giyisilere uygun şal modelleri bulmak gerçekten çok zor genellikle modanisa ürünlerinden çıkarabiliyorum, 1 modeldeki gibi çok renkli şallarda uyum sorunu pek olmuyor fakat bulması çok zor.