2018 Aralık Kampanyalı Kozmetik Ürünler

2018 Aralık Kampanyalı Kozmetik Ürünler

Black Friday günleri başladığından bu yana milyonlarca ürün ve yüzlerce markada indirimler söz konusu. Bu indirimler en çok tekstil, temizlik, ev ürünleri, beyaz eşyada kendini gösteriyor. Elbette kadınları çok sevindiren 2018 aralık ayı kampanyalı kozmetik ürünleri pek çok bilindik marka çatısı altında satışa sunuluyor. İşte devam eden o müthiş kampanyalar.

Boyner Aralık Ayı Kozmetik Kampanyası

Boyner yediden yetmişe herkesin severek tercih ettiği bir marka. Boyner kozmetik reyonundan 13 – 31 Aralık tarihleri arasında yapacağınız 300 TL’lik alışverişinize özel 100 TL indirim ve 100 TL de hediye çeki alabileceksiniz. Bu 100 TL’lik indirim çeki kozmetik ve saat dışındaki farklı bir kategoride kullanabileceksiniz. Bu sayede yeni yıl yaklaşmışken, indirim kuponlarınız sayesinde sevdiklerinize harika hediyeler alabilirsiniz.

Gratis Aralık Ayı Kozmetik Ürünleri

İndirim söz konusu olur da ünlü makyaj mağazası Gratis müşterilerini sevindirmez mi. Üstelik Gratis birden fazla kampanya ile aralık ayını şölene çevirmeyi bekliyor. İşte Gratis mağazalarında 31 Aralık’a kadar uygulanacak indirimler.

  • Max Factor’un makyaj ürünlerinde, Himalaya’nın tüm ürünlerinde yüzde 50 indirim,
  • Loreal Paris, Nivea, Diadermine yüz bakım ürünlerinde yüzde 50,
  • Note makyaj, Absolute Newyork, Sleek ürünlerinde yüzde 40 ve Gratis karta ek olarak yüzde 10,
  • Wet N Wild, The Balm, Maybelline, Loreal Paris, Flormar, Golden Rose makyaj, parfüm, ağız bakım ve saç bakım ürünlerinde yüzde 40 indirim söz konusu.

Watsons Aralık Ayı Kozmetik Ürünleri

Aralık ayına özel kampanyaları ile sevindiren bir başka mağaza da Watsons oldu. Watsons onlarca seçili ürünler yaptığı indirimler ile hediye alacakları da sevindiriyor. İşte Watsons mağazalarında sizleri bekleyen indirimler,

  • Revlon ve Deborah kozmetik ürünlerinde yüzde 50,
  • Maybellinne New York ve Loreal Paris ürünlerinde kozmetik ürünlerinde yüzde 40,
  • Scınıc bakım ürünlerinde yüzde 40,
  • Naturals by Watsons şampuanlarında da yüzde 40’a varan indirimler sizleri bekliyor. Aralık ayı sonuna kadar faydalanabileceğiniz kampanyalar elbette yalnızca bunlarla sınırlı olmayacak. Pek çok bakım ve kozmetik ürününde indirimler Watsons mağazalarında sizleri bekliyor.
CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)