2015 Eldiven Modasında Örgü Parmaksız Eldiven

2015 Eldiven Modasında Örgü Parmaksız Eldiven

2015 yılına ayak basmamız ile beraber eldiven modellerinde de çığır açan yenilikler ortaya çıkmıştır. Yenilikçi ve farklı tarzları hitap eden örgü eldiven modellerinde bu yıl dirseklere kadar uzanan örgü eldivenler moda olmuştur. 2015 kış modası içerisinde yer alan dirseklere kadar uzanan örgü eldivenler ile sizlerde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Ayrıca dirseklere kadar eldivenin yanı sıra parmaksız ve canlı renklere sahip olan eldiven çeşitleri de moda akımını devam ettiren bir başka eldiven modelleri içerisinde yer almaktadır.

Yeniliği seven ve farklı olmak isteyen bayanlar için tasarlanan farklı eldiven modelleri sizleri daha şık, daha gösterişli ve daha iddialı yapacaktır.


Renkli parmaksız ve dirseğe kadar örülmüş olan örgü eldivenler şıklık yaratmak adına önemli aksesuarlar arasında yerini almaktadır. Günlük yaşantınızın yanı sıra özel yemek ve davetlere giderken de kullanabileceğiniz örgü eldiven modelleri ile kendinizi oldukça rahat hissedebilirsiniz. Hem günlük hayata hem de özel hayata katkı sağlayan en son yeni örgü eldiven modelleri ile sizlerde anınızı daha güzel görünerek taçlandırabilirsiniz.

Tığ ya da şiş aracılığı ile izlerde parmaksız eldiven modellerini tasarlayabilirsiniz. 34 ilmek ile parmaksız örgü eldiveninize başlayarak 6 arttırma tekniğini kullanarak da kolay ve pratik bir şekilde sizlerde örgü eldivenleri örebilirsiniz. Çok kısa zamanınızı alacak bu modelleri hemen sizde örmeye başlayabilirsiniz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)