Şubat Ayının Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Şubat Ayının Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Şubat Ayının Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Kampanyalı kozmetik ürünleri; kozmetik alışverişinizi en uygun fiyatlarla yapabilmeniz için büyük bir avantaj olacaktır. Kampanya zamanlarını takip ederek, yıllık kozmetik masrafınızı yarı yarıya düşürmeniz mümkündür; ancak pek çok kampanyalı ürünün son kullanım tarihlerinin yaklaştığı unutmamalı ve satın almadan önce kontrol etmelisiniz.

Şubat Ayında Hangi Kozmetik Ürünleri Kampanyalı?

Roc Ürünleri: Cilt bakımı denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olan Roc, şubat ayı içerisinde neredeyse tüm ürünlerini %25- 30 indirimle satmaktadır. Özellikle, sivilce, leke ya da siyah nokta gibi cilt sorunları için birebir olan ürünleri, indirim fırsatından yararlanarak deneme fırsatı bulabilirsiniz.

Maybelline Fondöten ve Rimeller: Maybelline markası, kaliteli makyaj ürünleri ile bilinen bir firmadır. Fondöten renk seçeneğinin fazla olması ve sürüldüğünde cilt ile bütünleşerek, maskemsi görünümden uzak olması, tercih edilmesinin en büyük nedenidir. Rimelleri ise; kirpiklerinizi daha uzun ve daha dolgun göstererek, gözlerinizi ön plana çıkarmaktadır. Maybelline fondöten ve rimelleri, şubat ayı boyunca %30 indirimle satışa sunulacak ürünler arasında yer almaktadır.

Avon Ultra Sexy EDT: Avon’un sevilen parfümlerinden bir tanesi olan Ultra Sexy, şubat ayında %50 indirim ile satılacaktır. Etkili ve kalıcı bir parfüm arayışında iseniz; bu ürünü rahatlıkla deneyebilirsiniz.

Max Factor Pudra, Aydınlatıcı ve Fondöten: Max Factor markasının en çok sevilen ürünlerinden olan pudra, aydınlatıcı ve fondötenler şubat ayında %30 indirimle satışta olacak. Cildinizin daha pürüzsüz ve aydınlar görülmesi için indirimli fiyatları ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Pastel Eye Liner ve Allık: Pastel firmasının üretilen profesyonel bir ürün olan likit eye liner; % 35 indirimle, allıklar ise; %40-45 arasında indirimlerle kullanıcıları ile buluşmak için bekliyor.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)