Siyah Renk Kadın Giyim Kombinleri

Siyah Renk Kadın Giyim Kombinleri

Siyah modası her dönem var olan bir renktir. Siyahın bu kadar çok tercih edilmesi asil bir renk olmasından ileri gelir. Yaz kış fark etmeden her mevsime uygundur. Siyah renk tutkunları siyahın her modeli ve tonuna uygun kıyafet alan ve dolabında mutlaka bulunduran kişilerdir. Tekstil sektöründe faaliyet gösteren her firma mutlaka siyah rengi kullanır. Siyah renk bu sene küpe, kolye gibi aksesuarlarda da çok sık kullanılmıştır. Özellikle püskül detaylı büyük siyah küpeler size retro bir hava katar.

Siyah Elbise Modelleri

Siyah elbise modelleri sadece klasik olarak üretilmez. Bu sene elbise modellerinde daha çok teri emen penye kumaşlar tercih edilmiştir. Midi boy ve askılı modelleri hem yaza hem de plajlara uygun modellerdir. Daha uçuş uçuş siyaha elbise isterseniz dantel ve tül detaylar ile tasarlanmış uzun elbiseleri tercih edebilirsiniz. Siyah renk bu senenin modasında tül ve altı dantel modeller ile kullanılmıştır. Farklı renk mini boy bir eteğin altına siyah dantel içeren astar giyerek daha şık ve salaş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Siyah Tulum Kombinleri

Siyah Renk Kombinleri

Tulum rahatlık arayan kişilerin tercih ettiği bir kıyafettir. Bu senenin tulum modellerinde siyah renk çok kullanılmıştır. Bol paça ve midi boy olan tulumlar da derin sırt dekoltesi dikkat çeker. Düz siyah tulumlarda göğüs altına konan renkli kemer detayı ile şıklık yakalanır. Siyah tulumları ister spor isterseniz klasik olarak kombin yapabilirsiniz. Spor ayakkabıyla giyerseniz spor şıklığı yakalarken topuklu ayakkabı ile giyerseniz klasik şıklığı yakalarsınız.

Siyah Spor Kombinleri

Spor giyinmek rahatlık sağladığı gibi hareketi kısıtlamayan bir giyimdir. Siyah spor kombinleri için genelde taytlar kullanılır. Dantel ve file detayları ile tasarlanan taytlar çok dikkat çekicidir. Üzerine giyeceğiniz düz beyaz ve siyah tişörtler ile çok rahat spor kombini yapabilirsiniz. Siyah spor tişörtlerde koltuk altından bel hizasına kadar ip detayları kullanılmış ve daha salaş bir görüntü elde edilmiştir. Siyah spor kombininde ayakkabı seçimi farklı bir renk olmalıdır. Büyük güneş gözlükleri ve renkli bandana ile retro bir hava yaratabilirsiniz.

Siyah Yazlık Kombin

Yazın vazgeçilmez kıyafetleri olan askılı bluzlar ve etekler ile serin kalmak ve aynı zamanda şık olmak mümkündür. Siyah askılı bluzlarda parlak taşlar kullanılarak kıyafetin sadece bir kısmı daha şık gösterilir. Etek boyları bu senede midi boy olarak üretilmiştir. Eteklerde bu sene üst kısım klasik kesim ve penye iken alta doğru yoğun tül detayları dikkat çeker. Daha çok vücuda oturmayan ve bol duran modeller tasarlanmıştır. Siyah kombin yapmak tamamen sizin giyim tarzınız ve giyim zevkimiz ile alakalıdır. İsterseniz düz ve rahat modeller tercih edebilir, seçtiğiniz aksesuarlar ile daha dikkat çekebilirsiniz. Püsküllü büyük küpeler kullanabilir saçlarınızı atkuyruğu yaparak dikkati kendinize çekebilirsiniz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)