Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Doğru Erkek Nasıl Seçilir?

Doğru Erkek Nasıl Seçilir?

Bir bayan için hayatının en önemli dönüm noktalarından biri de hayatında olacak olan erkeği doğru seçmektir. Doğru erkeği seçen kadın ömrü boyunca mutlu olacağını bilir. Bu yüzden doğru erkeği bulma yolunda aklı, kalbi ve çevresinin yönlendirmeleri arasında gel git yaşayabilir. Ancak doğru erkek ne akla ne kalbe ne de çevrenin dediklerine göre seçilir. Doğru erkeğin seçiminde ilk basamak erkeğin gerçekten doğru olmasıdır. Bu erkeği bu devirde nasıl bulabiliriz diye aklınıza bir soru geliyorsa bunun cevabı aslında seneler öncesinden verilmiştir.

Bir erkekte ilk bakılacak özellik dini olmalıdır. Dini deyince namaz kılar mı oruç tutar mı düşüncesinin yanında dinin emrettiği gibi akraba ziyaretini yapar mı, eşine sevgi ve saygı duymanın ne olduğunu bilir mi, çevresindeki kişilerle olan ilişkilerinde nasıl gibi sorularında karşıdaki kişi için sorulması gerekir. Çünkü namaz kılması nasıl Allah’ın emri ise güzel ahlak da Allah’ın emridir. Allah’ın emrine uyan bir erkek doğru erkektir.

Doğru erkek seçerken en önemli noktalardan biri de ailesidir. Üzüm üzüme bak baka kararır atasözünde de olduğu gibi seçilecek olan erkek ailesinin içinde şekillenecektir. Bu yüzden ailesi gerçekten seçkin ve iyi insanlardan oluşan bir erkek doğru erkek olma yolundadır. Çünkü yetiştiği ortam onu iyi olana götürür. Ayrıca bir erkeğin soyuna bakmak da oldukça önemlidir. Soyu temiz ve sağlam olan bir erkek doğru erkek olacaktır.

Zamanın hastalıklarından olan dış görünüş konusunda gözlerinizle değil kalbinizle bakın. Dış görünüş ne kadar belirleyici olursa olsun kalbinizden gelen sesler dış görünüşten daha önemlidir. Doğru erkek için çok para ve çok yakışıklılık yeterli değildir. Kişi zamanı geçmeyecek olandan yana olmalıdır. Doğru erkek için doğru bir kadın olmak da göz ardı edilmeyecek konulardan biridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri