Büstiyer Modelleri

Büstiyer Modelleri

Şıklığın mevsimi ve sınırı yoktur. Modanın en vazgeçilmez ürünleri arasında olan büstiyerler yaz, sonbahar veya kış, yerine ve zamanına göre giyildiğinde bakımlı kadınların şıklığını tamamlayacaktır. İç giyimin sütyen kadar önemli ve gerekli parçalarından olan büstiyerlerde rahatlık da ön plandadır.  2017 büstiyer modelleri kadınların seçim yapmasını güçleştirecek kadar güzel ve kalitelidir. Yaz aylarında rahat giyimin tamamlayıcısı olan büstiyerler örgü ipiyle bile yapılabilmekte, dış giyim gibi son derece şık ve rahat kullanımlı ürünler olarak ortaya çıkmaktadır. Farklı vücut tiplerine uyacak birbirinden şık dantelli ya da farklı kumaşlardan yapılmış büstiyerler günlük yaşamda bile rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Vücudu yumuşacık saran bir büstiyer kadınsı görünmeyi sağlamakta, beli ince göstermekte, göğüsleri ön plana çıkarmaktadır. Kadın vücudu gibi estetik giyim parçaları olan büstiyerlerin bir kısmı dikişsiz, esnek ama nefes aldıran kumaşlarla yapılmıştır. Vücuduna güvenen kadınların tercihi olan, görenlerin nabızlarını yükseltecek birbirinden ilginç ve seksi büstiyer modelleri 2017 yılının vazgeçilmezleri arasındadır. Tasarımcılar spor, mini bluz tarzında büstiyer modellerinin yanı sıra oldukça iddialı abiye modellerine de yer vermiştir.

Büstiyer model çeşitliği

Büstiyer modelleri farklı giyim zevkine sahip olanlara hitap edecek kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Büstiyerler sadece iç giyimde değil dış ve günlük giyimde de sık kullanılan parçalar haline getirilmiştir. Günlük bir pantolon ya da etekle kombinlene bilen büstiyer modelleri çekici renk ve çarpıcı tasarımlara sahiptir. Siyah ya da beyaz bir dantel büstiyerin vereceği dişiliği, spor, esnek bir büstiyerin vereceği rahatlığı denemeye değer. Modayı yakından takip edenler ip askılı modelleri daha çok tercih etse de straplez büstiyerlerden de uzak kalamamaktadır. Aksesuarlı, tek askılı, kolları volanlı, omuzları açık olarak tasarlanmış seksi 2017 büstiyer modelleri de adeta büyüleyicidir. İddialı olmayı sevenler için pullu, payetli, saten veya deri büstiyerler vitrinlerde alıcısını beklemektedir.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)