2016 Ocak Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

2016 Ocak Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

2016 Ocak Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Ocak ayının başlaması ile birlikte kampanyalı kozmetik ürünlerine dair meraklar da oluşmaya başlamıştır. Kozmetik ürünlerinin satışlarını yapan iki önemli firma Watsons ve Gratis’teki ocak ayı indirimleri şu şekildedir.

Watsons Ocak Ayı İndirimleri

  • Her ay belirli ürünlerde indirim yapan Watsons firmasının ocak ayındaki indirimli ürünlerinin başında parfümler gelmektedir. Birbirinden kaliteli orijinal parfümler ocak ayında Watsons Card ile %70’lere varan indirimlerle sizlerle olmaktadır.
  • Loreal makyaj malzemelerindeki %20 indirim de oldukça çok dikkat çekerken, Deborah’da %30 indirim, Maybelline’de %25 indirim, Pastel’de ise %20 indirim bulunmaktadır.
  • Cilt bakım ürünlerinde ise bu ay birçok markada ekstra indirimler bulunmaktadır. Pure Beauty markasındaki %25 indirim göz doldururken aynı zamanda Loreal’de %20 indirim, Nivea’da %20 indirim, Diadermine’de ise 30 TL üzeri alışverişlerde sürpriz ürün kazanma şansı dikkat çekmektedir. Cilt bakım ürünlerinde aynı zamanda Neutrogena, Garnier, Rosense ve Dermokil markalarında da ilgi çeken indirimler yer almaktadır.

Gratis Ocak Ayı İndirimleri

  • Birçok kozmetik markasını aynı çatı altında buluşturan Gratis, ilgi çekici indirimleri ile ocak ayına da damga vurmaktadır.
  • Makyaj malzemeleri markalarının birçoğu ocak ayına özel indirimlerini yapmaktadır. The Balm markasındaki %20’ye varan indirimler dikkat çekerken aynı zamanda Gosh markasında da %30’a ulaşan indirimler bulunmaktadır. Flormar’da ise ocak ayına özel %50’ye varan indirimler bulunmakta ve Flormar makyaj ürünleri 5.90’dan başlayan fiyatları ile dikkat çekmektedir.
  • Cilt bakım ürünlerinde ise en ilgi çeken indirimlerden biri Neutrogena’da bulunmaktadır. Tüm cilt temizleyici ürünlerini 15.50 TL’de sabitleyen Neutrogena’yı indirim konusunda Garnier takip etmektedir. Aynı zamanda Nivea da %25’ varan indirimleri dikkat çekmektedir.

Avon Ocak Ayı İndirimleri

Avon da, yeni yıla indirimlerle giren kozmetik markalarından bir tanesi. Özellikle parfüm ürünlerindeki indirimler son derece avantajlı. Eğer parfümünüzü Avon’dan kullanıyorsanız, henüz bitmemiş de olsa bu fiyatlara alıp, saklamanızda fayda var.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)