2016 Mart Ayı Burç Yorumları

2016 Mart Ayı Burç Yorumları

2016 Mart Ayı Burç Yorumları

Hemen herkes hangi burçtan olduğunu bilir ve günlük, aylık hatta yıllık yorumlarını takip eder. Mart ayı için de tüm burçları birbirinden farklı çok sayıda olay beklemektedir. Burç yorumunuzu okuyarak günlere bir adım önde başlayabilirsiniz.

 • 2016 Mart Ayı Koç Burcu

Koç burçları mart ayının ilk dönemlerinde başarılarının farkına varacaktır. Ayın ilk haftası bittikten sonra yeni planlar ya da iş durumu söz konusu olabilir. Yeni planları anlatabilecek bir çevreye ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayın üçüncü kısmında aşk hayatı daha çok ön plana çıkacaktır.

 • 2016 Mart Ayı Boğa Burcu

Mart ayın boğa burçlarının sosyal hayatı ciddi anlamda ön plana çıkıyor. Sosyal çevrenizde özellikle var olan arkadaşlıklarınızı gözden geçirmeniz yararlı olabilir. Ayın ortasına gelindiğinde çevrenizde olumlu bir hava oluşacaktır. Bu dönemde kendinizi genellikle iyi hissedeceksiniz. Ayın genelinde en dikkat çekici olan aşk hayatını ilgilendiren önemli olayların beklenmesi.

 • 2016 Mart Ayı İkizler Burcu

Mart ayının ilk günlerinde ikizleri hayata girecek yeni kişiler bekliyor olacak. Martın ilk haftası bittiğinde hayata bakış açısında ciddi bir sorgulama dönemine geçilebilir. Ayın ortasına doğru yoğun bir iş süreci başlayacak. Tüm ay boyunca aile, ev veya eş arasında denge kurmakta zorluk çekebilirsiniz.

 • 2016 Mart Ayı Yengeç Burcu

Gözlerin üzerinizde olacağı ayın ilk günlerinde kendi motivasyonunuzu korumak için çaba sarf edebilirsiniz. Ayın sonuna doğru çeşitli nedenlerle aile ya da arkadaşlarınızı koruma gereksinimi hissedebilirsiniz. Yine ayın son günlerinde bazı nedenlerle zorluklar çekebilirsiniz ve bu zorluklara değecek. Güçlü bir burç olduğunuzu unutmamalısınız.

 • 2016 Mart Ayı Aslan Burcu

Martın ilk dönemlerinde eğlenceli halleriniz çevrenizde farklı anlaşılabilir. İkinci haftaya geçildiğinde kendini ispat etme savaşları söz konusu olabilir. Ödemeler konusunda bu ay dikkatli olmalı ve hepsini takip etmeli; atlamamalısınız. Ay sonuna gelindiğinde yakın çevreden kişilerle iş birlikleri söz konusu olabilir.

 • 2016 Mart Ayı Başak Burcu

İlk günlerde sürpriz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Uzun vadeli planlar yapmak için uygun bir süreç olduğu söylenebilir. Ayın ortasına doğru ekip çalışmaları konusunda sorunlar yaşanabilir. Ay sonuna yaklaşıldığında yaptığınız işleri eleştiren kişilerle biraz uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu ay başak burçların gerek aile gerek iş birlikleri için önemli bir ay.

 • 2016 Mart Ayı Terazi Burcu

Terazi burçları ayın ilk günlerinde iletişim konusunda dikkatli olmalıdır. Sosyal çevrede kendinizi ispat etmek için en uygun dönem olduğu söylenebilir. Yine ilk haftalarda yakın çevrenizden kişilerle ilgili hayal kırıklıkları yaşanabilir. Ayın ortasına doğru romantik durumlar ve gelişmeler heyecan katabilir. Terazi burçlarının hayat yoğunlukları bu ay genellikle ilk dönemde yaşanacak.

 • 2016 Mart Ayı Akrep Burcu

İlk günlerde arkadaşlarınıza bir sır paylaşma durumu olabilir. Bu sırrı siz ya da onlar paylaşabilir. İlk haftanın bitmesine yakın arkadaşlarınız sizden fikir isteyebilir. Ayın ortasına doğru aşk konularında ciddi bir aydınlanma dönemi yaşanacak gibi görünüyor. Bu ay ani ödemeler karşınıza çıkabilir; hazırlıklı olmanızda yarar var.

 • 2016 Mart Ayı Yay Burcu

Martın ilk döneminde çeşitli konularda gergin anlar yaşanabilir. Bu gerginlik iş yoğunluğu nedeniyle gerçekleşebilir. Haftanın bitimine yakın bazı konularda kimsenin bilmediği bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayın ortasında kariyer konusunda beklenmeyen bazı bilgiler alabilirsiniz. Mart ayı ve gelecek ay için genel olarak aşk ilişkilerinde parlak bir döneme giriliyor.

 • 2016 Mart Ayı Oğlak Burcu

Mart ayına ciddi fikirler ile çeşitli amaçları planlayarak başlayacak olan oğlak burçları, ne olursa olsun hedeflerinden vazgeçmemelidir. Martın ilk haftası bittikten sonra yaratıcılık konusunda ciddi bir yükselme görülüyor. Martın ortasına gelindiğinde biraz özgür takılmak isteyebilirsiniz ama işleri ihmal etmemeniz gerektiğini unutmayınız.

 • 2016 Mart Ayı Kova Burcu

Yaratıcılığın yüksek seviyelerde olduğu ayın ilk günlerinde bu süreci iyi değerlendirmeyi unutmayınız. Ayın ortasına gelindiğinde çok önem verdiğiniz ama uzun süredir görüşemediğiniz insanlar aklınıza düşebilir. Bu ay boyunca yıldırım aşkı olasılığına açıksınız. Bu ay birçok kişi sizinle arkadaşlık kurmak isteyebilir.

 • 2016 Mart Ayı Balık Burcu

Mart ayının ilk haftası bittiğinde yapılması gereken işler çoğalacak; iş hayatı son derece hareketli geçecek gibi görünüyor. İlk hafta bitmişken kendinizi iyi hissedebilmek için keyif aldığınız şeyleri yapmaktan çekinmeyin. Aksi halde bunalımsal bir döneme girebilirsiniz. Ayın sonuna doğru gözler üzerinizde olmaktan vazgeçecek siz de biraz olsun rahatlayacaksınız.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)