2015 Yılı Gelinlik Modelleri

2015 Yılı Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalleri arasında olan gelinlikler, 2015 yılında evliliğe hazırlanan hanımlar için birbirinden özel tasarımlarla göz dolduruyor. Şimdiden 2015 gelinlik modelleri için kolları sıvayan moda evleri, genç kızların bu kadar özel gelinlik modelleri arasında kararsız kalacağına garanti veriyor. Biz de Qkadın ekibi olarak, 2015 yılı hazırlanan gelinlik tasarımlarını araştırıp, siz Qkadın okuyucularımızla paylaşmaya karar verdik.

Önümüzdeki yıl için hazırlanan gelinlik modelleri tasarımında parlak kumaşlar daha çok kullanılacak. İpek tüllerden oluşan gelinlik etekleri, ışıklar altında oldukça gösterişli bir hava yansıtıyor. Kabarık eteklerin yerine daha sade ve dar kalıplardan oluşan 2015 gelinlik modelleri, hem mütevazi hem de asilliğini koruyacak gibi görünüyor. Fakat daha sade olarak tasarlanan 2015 gelinlikleri, parlak kumaşların yanı sıra parlak swarovski taşlarıyla süslenerek sadeliğe aynı zamanda da dikkat çekici bir zarafet havası katılmış. Daha sade gelinlik modelleri düşünen hanımlar içinse kristal taşlardan oluşan gelinlik modelleri de mevcut. Bunun dışında, gelinliğin olmazsa olmazları işlemeli tüller, yine 2015 yılında da Fransız güpürlü dantellerden vazgeçilmedi. Özellikle göğüs ve omuz askılarında kullanılan Fransız güpürlü gelinlik modelleri, tüm zarafetiyle genç kızların vazgeçilmezleri arasında olacak. Aynı şekilde 2015 gelinlik duvakları da Fransız işlemli dantellerle donatılmış ve üzeri parlak dağınık taşlarla süslendirilmiş. Son yıllarda kısa duvakların yerine uzun duvakların daha çok tercih edilmesiyle, önümüzdeki yıl için yine uzun duvaklar revaçta olacak gibi görünüyor.

Duvak yerine daha farklı aksesuar kullanmak isteyenler de unutulmuş değil. Alın bölgesini saracak taşlı ve dantelli kurdeleler de 2015 gelinlik aksesuarları arasında yerini aldı. Alın bölgesinin yan tarafından fiyonk şeklinde bağlanan kurdele modelleri, gelinliklere çok daha farklı bir hava katmış olacak. Son olarak, gelinlik eteklerindeki uzun kuyruklu tasarımlar önümüzdeki yılın modası olmaya devam edecek.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)