Regl Külodu Nedir ve Ne İşe Yarar

Regl Külodu Nedir ve Ne İşe Yarar

Modibodi regl külodu nedir konusuna girmeden önce ‘regl külodu nedir ve ne işe yarar‘ konusu ile başlayalım.

Regl ya da adet külotları ped veya tampon yerine kullanabileceğiniz iç çamaşırlarıdır! Tıpkı normal külotlarınız gibi görünür ve hissettirirler. Normal külotlarınızdan tek farkı 3 katmandan oluşmaları ve regl kanını ya da diğer sızıntıları emerek içeriye hapsetmeleridir. Değiştirmeniz gerektiğinde yapmanız gereken çekmecenizden yeni bir tane alıp giymek, çıkardığınızı da sadece durulayıp, diğer kirlilerinizle beraber çamaşır makinesine atmak. Bu kadar rahat, konforlu ve sürdürülebilir ürünler varken ped ve tamponlar tarih olacağa benziyor.

Tabii şunu belirtmek gerekir ki “her regl külodu aynı değildir”. Bu yüzden tüm dünyada kalitesini kanıtlamış, “biz hayatın tüm sızıntılarını yönetmek için varız” diyen ve artık Türkiye’ye de gelen Modibodi markasından bahsedeceğiz.

Modibodi Markası

Modibodi, Avustralya’nın 1 numaralı regl iç giyim ve mayo markasıdır. Sızdırmaz külotları, ihtiyacınız olduğunda size tam koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Regl, idrar kaçırma, terleme ve hamilelik için mükemmel olan sızdırmaz iç çamaşırları tüm vücut tipleri için üretilmiştir. Antrenmanlar için nem emici veya gece boyunca yoğun regl kanamalarına karşı koruma sağlamak için nefes alabilen regl iç çamaşırları arıyorsanız, yumuşacık ve sürdürülebilir Modibodi regl külotlarını giydikten sonra asla endişelenmeyeceksiniz.

Modibodi regl külotları ister çok yoğun regl günleriniz için, ister idrar kaçırma problemleriniz için olsun ya da sadece günlük akıntılarınız için olsun farklı koruyuculuk seviyeleriyle sizlere değişik stillerde ve renklerde bir sürü alternatif sunuyor.

Modibodi ürünlerini inceleyin.

Dahası da var!

Sürdürülebilir konfor ve koruma için tasarlanan Modibodi külotları, israf edilen tek kullanımlık pedlerin ve tamponların tamamen yerini alacak şekilde üretilmiştir. Yani Modibodi bir destek külodu değildir! Kumaş seçimlerinde de iddialı olan Modibodi, daha sürdürülebilir üretim için bambu, merinos yünü, organik pamuk ve geri dönüştürülmüş naylon gibi daha iyi malzemeler kullanıyor.

Peki Nasıl mı Çalışıyor? 

Patentli Modifier Technology sayesinde kalınlığı sadece 3mm olan süper ince astar 20ml’ye kadar (3-4 tampon) sıvıyı tutabiliyor, antimikrobiyal özelliği sayesinde bakterilerle savaşarak koku oluşumunu engelliyor ve bu da gün boyu kuru ve ferah hissetmenizi sağlıyor. Aynı zamanda uzun uçak yolculuklarında, çok yoğun regl günlerinde ya da uzun süre çamaşır değiştirme imkanınızın olmadığı günlerde 50ml sıvıyı tutabilen Maxi-24 saat teknolojisine sahip ürünleri de koleksiyonlarında mevcut.

12 saatten 24 saate kadar kullanabileceğiniz, stil ve rahatlığına bayılacağınız, yıllarca kullanmaya devam edebileceğiniz Modibodi regl külotlarına buradan ulaşabilirsiniz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)