Lif Örnekleri ve Modelleri

Lif Örnekleri ve Modelleri

Lif evlerimizin vazgeçilmez araçlarından birisi ve evimizin her parçasına gösterdikleri özen gibi kadınlarımız banyo lifleri konusunda da oldukça seçiciler. Örnek vermek gerekirse kış aylarına geldiğimiz bu dönemlerde internette en çok aradıkları şeylerden birisi de bu. Farklı lif modelleri bulmak için yapılan aramaların bir kısmı şu şekilde: Çeyizlik lifler, lif örnekleri 2018, ucuz lif çeşitleri, elbise lif örnekleri vb.

Lifler sadece günlük yaşantımızda banyoda kullandığımız basit gereçlerden ziyade bir zamanlar gelinlik çağdaki kızlarımızın çeyizleri için de hazırladıkları ve süsledikleri önemli şeylerden birisiydi. Misafir geldiğinde onlara güzel hediyelik lifler çıkartılır sıradan uzun banyo liflerini kendimize saklardık. Şu anda marketlerden alınan ucuz lif çeşitleri, bir liralık naylon lifler hem işlerini düzgün yapamamakta hemde cildimizi tahriş etmekteler.

Eskiden elde yapılan hayvan desenli lifler, işlemeli lifler güzel görüntülerinin yanı sıra işlerini de oldukça iyi yapmaktaydılar. Cildimizi iyice temizler ve tahriş etmezlerdi. Şimdi daha basit kare lifler ve parçalı lifler tercih edilsede bu kalite konusunda ödün verilmemelidir. Üstelik google sayesinde bu güzel liflerin nasıl yapılabileceğini internet üzerinden öğrenmekte oldukça kolay. Bir kez öğrendikten sonra çok farklı lif modelleri bulmak için de yine arama motorlarını kullanabiliriz. Youtube ve vimeo gibi video kanallarında bu modellerin nasıl yapıldığını en güzel lif örneklerinin nasıl oluştuğunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Lif yapımının sanıldığının aksine kolay olması internetteki lif örnekleri sayısınıda bir hayli arttırmış. Eski klasik lif modellerinin yanı sıra oldukça farklı ve yaratıcı lif modelleri de bulmak mümkün. Belki sizde bu yeni ve değişik modellerden birisini yaratabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en basit lif modelinden başlamak ve kendinizi yavaş yavaş geliştirmek. Bu bahsettiğimiz yeni lif modellerinden yaratabildiklerinizi bizimle paylaşabilirseniz çok seviniriz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (2)
  • comment-avatar
    ek iş 6 yıl

    Çok güzel modeller var elinize sağlık. Lifler gerçekten de her evin çok önemli gereçlerinden bence. Hala annem elinden geldiğince farklı modellerde lif örüyor. Bazı şeylerin yeri gerçekten de çok ayrı.

  • comment-avatar
    lazer epilasyon 6 yıl

    geçenlerde bende bir mağazadan lif aldım aynen bildiğin naylon keşke eskiden yapılan el yapımı lifler olsa