Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Lif Örnekleri ve Modelleri 2014

Lif Örnekleri ve Modelleri 2014

Lif evlerimizin vazgeçilmez araçlarından birisi ve evimizin her parçasına gösterdikleri özen gibi kadınlarımız banyo lifleri konusunda da oldukça seçiciler. Örnek vermek gerekirse kış aylarına geldiğimiz bu dönemlerde internette en çok aradıkları şeylerden birisi de bu. Farklı lif modelleri bulmak için yapılan aramaların bir kısmı şu şekilde: Çeyizlik lifler, lif örnekleri 2014, ucuz lif çeşitleri, elbise lif örnekleri vb.

Lifler sadece günlük yaşantımızda banyoda kullandığımız basit gereçlerden ziyade bir zamanlar gelinlik çağdaki kızlarımızın çeyizleri için de hazırladıkları ve süsledikleri önemli şeylerden birisiydi. Misafir geldiğinde onlara güzel hediyelik lifler çıkartılır sıradan uzun banyo liflerini kendimize saklardık. Şu anda marketlerden alınan ucuz lif çeşitleri, bir liralık naylon lifler hem işlerini düzgün yapamamakta hemde cildimizi tahriş etmekteler.

Eskiden elde yapılan hayvan desenli lifler, işlemeli lifler güzel görüntülerinin yanı sıra işlerini de oldukça iyi yapmaktaydılar. Cildimizi iyice temizler ve tahriş etmezlerdi. Şimdi daha basit kare lifler ve parçalı lifler tercih edilsede bu kalite konusunda ödün verilmemelidir. Üstelik google sayesinde bu güzel liflerin nasıl yapılabileceğini internet üzerinden öğrenmekte oldukça kolay. Bir kez öğrendikten sonra çok farklı lif modelleri bulmak için de yine arama motorlarını kullanabiliriz. Youtube ve vimeo gibi video kanallarında bu modellerin nasıl yapıldığını en güzel lif örneklerinin nasıl oluştuğunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Lif yapımının sanıldığının aksine kolay olması internetteki lif örnekleri sayısınıda bir hayli arttırmış. Eski klasik lif modellerinin yanı sıra oldukça farklı ve yaratıcı lif modelleri de bulmak mümkün. Belki sizde bu yeni ve değişik modellerden birisini yaratabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en basit lif modelinden başlamak ve kendinizi yavaş yavaş geliştirmek. Bu bahsettiğimiz yeni lif modellerinden yaratabildiklerinizi bizimle paylaşabilirseniz çok seviniriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri