Erkeği Elde Etmenin Altın Kuralları

Erkeği Elde Etmenin Altın Kuralları

Hoşlandığınız adamı nasıl elde edeceğiniz konusunda kaygılarınız varsa birkaç hayat kurtaran hareket ile bu kaygılarınızdan kurtulabilirsiniz. Onun her davranışını izlemek, peşinden gitmek yerine kendinizde yapacağınız ufak değişiklikler ile onu kendinize bağlayabilir ve hayalini kurduğunuz aşkı yaşayabilirsiniz.

  • Ondan Önce Kendinizi Sevmeyi Öğrenin

Dış görünüşünüzü, kişiliğinizi, tavırlarınızı ve en küçük bakışınızı bile sevmesini beklediğiniz bir adam var ise onun sizi sevdiğine inanmak için öncelikle kendinizi sevmeyi öğrenmelisiniz. Kendini seven insanlar aynı zamanda dışarıya karşıda sevilesi özelliklerini göstermekten çekinmeyen insanlardır.

  • Doğal Görünün Ve Rahat Davranın

Makyaj, saç bakımı ve güzel giysiler bütün erkekleri cezbetse de yanınızda bir erkeğin iyi hissetmesini ve sizi birçok defalar görmesini istiyorsanız ona doğal davranışlarınızı göstermelisiniz. Birçok erkek kendisi ile birlikte gülüp eğlenebilen, konuşurken kasılmayan ve hayatı akışına bırakan kadınlardan hoşlanır. Arkadaşlarınızın yanında nasıl davranıyorsanız sevdiğiniz adama da bu yüzünüzü göstererek daha samimi bir bağ kurabilirsiniz. Ayrıca görüntünüz gülüşünüzden daha önemli değildir.

  • İlgi Alanları Edinin Ve Onu Bunlara Dâhil Edin

İlgi alanları olan hayattan keyif alan kadınlar erkekler için her zaman çok daha çekicidir. Ne yapmaktan hoşlanıyorsanız onu yaptığınızı belli etmekten korkmayın. Hayatı kendi keyif ve kurallarınıza göre yaşayın ve onu bunlara zorlamak yerine size katılmak istemesini sağlayın. Birlikte eğlenceli aktiviteler yaparak eğlenirken birbirinizi tanıyabilir ve kendinize güvenen tarafınızı göstererek sevdiğiniz erkeği etkilemeyi başarabilirsiniz.

  • Bakımlı Olun Her Daim Güzel Kokun

Çok fazla dile getirmeseler de erkekler kadın kokularından fazlaca etkilenir. Akılda kalıcı bir koku kullanmak sık sık sizi anımsamasına ve sizden daha hızlı bir şekilde etkilenmesine yardımcı olabilir. Ayrıca günün her saatinde abartıya kaçmadan bakımlı olmak ve zarif hareketler ile onunla zaman geçirmek yanında olmadığınız zamanlarda bile sizi yanında arzu etmesine neden olacak.

  • Güçlü Olun Ama Savaşmayın

Çoğu erkek kendinden güçlü kadınlardan hoşlanır ancak bunu kendine itiraf etmekten çekinir. Hayata karşı güçlü duruşu olan kadınlar her zaman daha caziptir. Ancak bu gücün kendileri üzerinde kullanılmasından da hoşlanmazlar. Erkekler güçlü kadınların kendileri karşısında duvarlarını kaldırabilmelerinden ve gerektiğinde küçük bir kız gibi davranabilmelerinden kısa sürede etkilenirler. Eğer sevdiğiniz adamı elde etmek istiyorsanız güçlü görünün ama onunla kesinlikle savaşmayın.

  • Dokunmayı Öğrenin Ve Gizemli Davranın

Ufak dokunuşlar bütün erkeklerin hoşuna gider. Ancak fazla istekli görünen kadınlar da bir o kadar itici görünebilir. Bu nedenle onunla zaman geçirirken belli belirsiz dokunuşlar ile ona olan ilginizi belli edebilirsiniz. Bu davranışların arkasında ne olduğunu anlamaya çalışırken kısa sürede sizden etkilendiğini fark etmesi işten bile olmayacak.

  • Güzel Bakın

Bir erkek güzel bakan bir kadına asla dayanamaz. Onu yanınızda istiyorsanız bakışlarınızı üzerine yöneltin ama asla gereğinden fazla gözleri ile temas etmeyin. Anlık bakışmalar oldukça etkili anlar yaratabilir.

  • Bolca Gülün Eğlenmekten Çekinmeyin

Hayattan keyif alan ve yüzünde pırıl pırıl bir gülümsemeyle gezen pozitif bir kadından daha çekici ne olabilir ki. Gözlerine bakıp en içten tavrınızla gülümseyin. Sizinle eğlenmeyi hayal ederek yaşamasını sağlayın.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)