Bel Bölgesi Kalın Bayanlara Öneriler

Bel Bölgesi Kalın Bayanlara Öneriler

Bayanların beli ince olsa dahi yanlış kıyafet seçimi bel bölgesini daha kalın gösterir. Aynı şekilde bel bölgesi kalın bayanlar, doğru kıyafet seçimi ile bel bölgesini daha ince gösterebilir. Bel kısmı kalın olan bayanlar için anahtar nokta vücudun üst kısmını özellikle omuzları daha geniş gösteren üst giyim ürünleri tercih etmelidir. Omuzlar bel kısmından daha geniş durur ise beliniz daha ince gözükür. Bu sebep ile bel kısmı kalın olan bayanlar, tercih edeceği t-shirtlerin baskılarını, ceket ve gömlek kesimlerini omuz bölgesini geniş gösteren modellerini tercih etmelidir. Bel bölgesini ince göstermek için omuzlar kadar önemli olan bir diğer vücut bölgesi ise kalçalar’dır. Bel bölgeniz kalın ve kalçanız küçük ise, kalça bölgenizi daha büyük ve ön plana çıkaracak kesimler tercih edilmeli.

Yüksek Bel Etek Ve Pantolon Tercihinde Bulunun

Bel bölgesi kalın olan bayanlar giysi dolaplarında yüksek bel parçalara ağırlık vermelidir. Yüksek bel etek ve yüksek bel pantolonlar bel bölgenizin daha ince göstermesine imkan sağlar. Ayrıca yüksek bel pantolon ve etekler göz yanılması sağlayarak bel hattınızı yeniden çizer. Bel bölgesi kalın bayanlar özellikle yüksek bel kumaş ve Jean pantolonları giysi dolabına katabilir. Bel bölgesini daha ince göstermek için yüksek bel pantolon ve etekleri topuklu ayakkabı modelleri ile tamamlayın.

İnce Belli Görünmek İçin Tavsiyeler

A Kesim Modeline Sahip Etek Ve Ya Elbise Tercih Edin

A kesim etek ve elbiseler bel bölgesini ince gösterme konusunda bayanlara oldukça yardımcı olan parçalardandır. A kesim etek modellerini vücudunuza oturan üst giyim parçaları ile kombinleyin. Bu kombini stiletto ayakkabılar ile tamamlayın. Ayrıca etek boyunuzla, bel bölgenizin kalınlığı orantılı olsun. Bel bölgesini ince göstermek için etek boyu en ideal diz ve dizin altında tercih edilmeli.

Doğru Kemer Tercihinde Bulunun

Bel bölgeniz kalın ise, daha ince göstermek için kemerlerden yardım alabilirsiniz. Bunun için sadece doğru kemerleri kullanmanız gerekiyor. Korse kemerler bu konuda oldukça fayda sağlar. Fakat taktığınız kemer modelinin koyu tonlarda ve kıyafetiniz ile aynı renkler de olmasına özen gösterin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ