2016 Temmuz Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

2016 Temmuz Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Güzelliğine ve bakımına önem veren bayanlar aldıkları kozmetik ürünlerinin fiyatlarına çok fazla dikkat etmeseler de, kampanyalı olarak kozmetik ürünlerine sahip olmak her bayanı mutlu edecek indirimlerden biridir. 2016 Temmuz ayı içerisinde de birçok kozmetik markası yaz ayına özel indirimli ürün ve fiyatları ile bayanların kalbini kazanmayı başarıyor. Birçok kişinin Temmuz ayında tatil planı yaptığı düşünüldüğünde, Temmuz ayı kampanyalı kozmetik ürünlerine kaçırılmayacak fiyatlarla sahip olmak mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken memnun kaldığınız kozmetik markalarının Temmuz 2016 kataloglarını yakından takip etmeniz bütçeniz için faydalı olacaktır.

  • Temmuz 2016 Gratis Kampanyalı Ürünler

Kozmetik markalarının nabzını tutan mağazalarından biri olan Gratis, Temmuz ayının başladığı ilk günlerde bu ayın içeriğine uygun ürünlerinin yer aldığı kataloğunu yayınlamış bulunuyor. Kozmetik tutkunlarının merakla beklediği gibi, beklentilere hitap edebilecek düzeyde indirimlerin mevcut olduğunu görmek mümkündür. Güneş kremlerinden, yaz bakım ürünlerine kadar pek çok üründe kampanyalı ve indirimli fiyatlar sizleri bekliyor. Temmuz ayına özel indirimli fiyatların yanında birde, Gratis kart sahibi olmak, Gratis müşterilerine birçok ayrıcalık sunmaktadır.

  • Temmuz 2016 Watsons Kampanyalı Ürünler

Temmuz ayı boyunca sürecek olan Watsons indirim ve kampanyalı ürünler dönemi, yaz tatili dönemine denk gelmesi birçok tatilci için sevindirici haber niteliğindedir. Temmuz ayına özel birçok güneş kremi ürünlerinde indirimlerin yanı sıra, plaj çantası gibi hediyelerin de olması Watsons müşterilerinin her bakımdan kazançlı alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Kozmetik mağazaları arasında avantajları ile en çok tercih edilen mağazalardan biri olan Watsons’un Temmuz ayında ve yılın her gününde kazançlı alışveriş için Watsons kart sahibi olmak da fayda vardır. %50’ye varan indirimleri kaçırmamak için Temmuz ayında mutlaka yaz kozmetik alışverişi için Watsons mağazalarına uğranmalıdır.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)