Nisan 2017 Giyimde İndirim Günleri

Nisan 2017 Giyimde İndirim Günleri

Baharın gelmesiyle birlikte yenilenen vitrinler, inanılmaz indirim oranlarıyla da kendisine çekiyor. Hemen her marka çoktan bahar indirimi moduna girmiş durumda. İndirimleri kaçırmadan dolabınızı ve kendinizi yaza hazırlayabilirsiniz.

  • Boyner’in Bahar Kelebeği Görülmeye Değer

Birçok markayı bünyesinde barındıran Boyner indirim günlerinde %40 indirim sizleri bekliyor. Ayrıca ayakkabı ve çantalarda yapılacak 250 TL alışverişe 50 TL, 500 TL alışverişe 100 TL indirimi de kaçırmamalısınız. Boyner’de nisan ayında Levis’da %50’ye varan indirimler sayesinde kot pantolona bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

  • Colins’te İndirim Çılgınlığı

Colins mağazalarında indirim oranlarının önüne geçilemiyor. Marka, müşterilerine seçili ürünlerde %30, %40, %50 oranlarında indirim fırsatı sunuyor. Kampanya dahilinde birçok kot pantolonu 79,95 TL’ye,  tişörtleri 9,95 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  • Defacto’da Bir Başka Kampanya

Defacto mağazalarında sunduğu kıyafetleri birçok markaya göre zaten uygun fiyata vermesiyle biliniyor. Marka indirim oranlarını tek tek incelemek yerine; online alışverişte geçerli 20 TL indirim fırsatını kaçırmayın. Defacto’dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişi BKM Express ile öderseniz anında 20 TL indiriminiz hazır.

  • Batik’de Üyelik Fırsatı

Batik satışlarını online olarak da yapabilen büyük bir giyim mağazası. Batik internet sitesine girip üye olduğunuz anda 20 TL indirimi kazanabilirsiniz. Nisan ayında Batik sezon sonu ürünlerini %20 indirimle satın alabilirsiniz. BKM Express ile yapılan ödemelerde indirim fırsatlarına da göz atmalısınız.

  • LCW’den Bahar Fırsatı

LCW mağazalarında ve online alışveriş sitesinde bahar fırsatı kampanyasını görebilirsiniz. Kampanya dahilinde Tişörtleri 9,95’ten, elbiseleri 19,95’ten, tulumları 19,95’ten başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. LCW’da ayrıca 23 nisana özel çocuk giyim ürünleri fırsatlarına da mutlaka göz atmalısınız. Online alışveriş tercih ederseniz siteye üye olduğunuzda kullanabileceğiniz 10 TL’lik indiriminizi unutmayın.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)