Aralık 2016 Kampanyalı Kozmetik Ürünler

Aralık 2016 Kampanyalı Kozmetik Ürünler

2016’nın son ayında indirimler birbiri ardına gelmeye başladı. Yılbaşının yaklaşması, her mağazada olduğu gibi kozmetik mağazalarında da indirim demek. Özellikle yılbaşı hediyesi olarak sevdiklerine kozmetik ürünler almak isteyenler için, pek çok mağazada muazzam indirimler mevcut.

 • Watsons Aralık Ayı İndirimli Kozmetik Ürünleri

Pek çok yabancı markanın bulunduğu ve özellikle kadınların sıklıkla tercih ettikleri Watsons, yeni yıla dev indirimler ile girmeye hazırlanıyor.

 1. Kasım ayında başlayan ve tüm parfümlerde %50’ye varan indirimin olduğu kampanyayı Aralık ayında da sürdüren Watsons, yenilenmiş stokları ile müşterilerini bekliyor.
 2. Yeni yıl hediyeleri için özel paketler ve set ürünler hazırlayan Watsons’ta, özellikle Flutter ürünlerinde indirimler mevcut.
 3. Watsons kozmetik ürünlerinin yanı sıra yeni yıla özel getirdiği kupalar, melek figürleri ve çam ağacı süslerini de indirimli olarak sunuyor.
 4. Maybelline, Deborah ve Max Factor’un seçili ürünlerinde %40’a varan indirimler sizleri bekliyor.

 

 • Rossmann Aralık Ayı İndirimli Kozmetik Ürünleri

Hem ucuzluğu hem de kalitesi ile bilinen ve pek çok şubeye sahip olan Rossman’da da yeni yıl coşkusu indirimli fiyatlar ile kutlanıyor.

 1. 25 lira ve üzeri alışverişlerde Cem Teflon Tava, Fresh ‘ N Soft Islak Mendil, Bioblas Şampuan Çeşitleri ve Arko Krem Soft’u %70 indirimle veren Rossmann’ın bu kampanyası 1 Ocak’a kadar sürüyor.
 2. Kalem ve oje grubu hariç tüm Note ürünlerinde %30 net indirim sizleri bekliyor.
 3. Loreal, Maybelline ve Pastel rimellerde %20’ye varan indirimler, Loreal True Match serisinde ise %15 indirim Rossman’da tüm alışveriş tutkunlarını ve ürünlerini yenilemek isteyenleri bekliyor.
 • Gratis Aralık Ayı İndirimli Kozmetik Ürünleri

Yerli ve yabancı pek çok markayı bulabileceğiniz Gratis’te Aralık ayı boyunca, Bensu Soral’ın marka yüzü olduğu Loreal ürünlerini son derece uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

 1. Yeni yıl için yapılan mini setler ve ekstra ürünler, mükemmel hediye alternatifleri olarak sizleri bekliyor.
 2. Gratislerden alışveriş yaparak, The Balm, Gosh, Wet N Wild ürünlerinde büyük indirimler yakalayabileceğiniz gibi, bu markaları almanız halinde 2 kat fazla Gratis puan kazanabilirsiniz.
CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)