2019 Mart Ayı Burç Yorumları

2019 Mart Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu

Dolunay’ın kendini göstermesi ile beraber koç burçları, duygusallıklarını ortaya koymaya başlayacak. Hayatlarında birisi olan koçlar, partnerleri ile güzel zamanlar geçirecek ve ilişkilerini daha ciddi şekilde yaşamaya başlayacaklar.

Boğa Burcu

Mart ayında boğa burçları, çevrelerindeki arkadaşlarına dikkat etmeliler. Uzun zamandır tanıdıkları ancak yalnızca arkadaş olarak gördükleri kişilerle aralarında duygusal yakınlaşmalar olması mümkün. Ayrıca; zihinsel kabiliyetlerinin artması nedeniyle işlerinde de verimli bir dönem geçirecekler

İkizler Burcu

Sabrınızın azaldığı bir dönem yaşayacaksınız. Hayatınızdaki durumların şekillenmesini beklemek sizi zorlayacak ancak ani tepkilerde bulunmamalısınız. Yeni ev, araba alabilir, yatırım yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Eğitim ve kariyer hayatınız için oldukça önemli bir ay geçireceksiniz. Yeni eğitim programlarına katılabilir ya da iş yerinizde farklı konumlara geçebilirsiniz; ancak attığınız adımları tartarak atmanızda büyük fayda var.

Aslan Burcu

Merkür’ün de etkisi ile kendinize olan güveniniz fazlası ile artacak; ancak bu durumun sizi kibirli yapmasına ve konuşmalarınızı çokbilmiş bir tavra büründürmemesine özen göstermelisiniz. Aksi takdirde yakın çevrenizdeki pek çok kişiyle aranızın açılması an meselesi olacaktır.

Başak Burcu

Ailenizde bulunmakta olan yaşça büyük kişileri mutlu etmek için geçireceğiniz bir ay olacak. Yakınlarınızı mutlu etmek için çalışırken; kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmemelisiniz ki yakın tarihte bir depresyon sizi bekliyor olmasın.

Terazi Burcu

Gergin ilişkiler yaşayacağınız bir ay olacak. Bir anda ağzınızdan çıkacak sözler, kişilerin size karşı bir önyargı oluşturmasına ve itici bir duruma düşmenize neden olabilir. Duygusal bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsanız; bunu nisan ayına kadar ertelemeniz sizin için iyi olacaktır.

Akrep Burcu

Akrepler için her anlamda harika bir ay olacak. Öncelikle kendilerini oldukça iyi hissedecekler. Bu da hem özel hayatlarına, hem de iş hayatlarına bariz bir şekilde etki edecek. İlişkileri son sürat devam ederken, iş hayatında da ilerlemelerle karşılaşmaları mümkün olacak.

Yay Burcu

Yay burçlarının, ruhlarını dinlendirmeleri gereken bir ay olacak. Sosyallikten uzak durup, mümkün oldukça bireysel sporlar ya da yoga gibi aktivitelerle ilgilenerek sakin bir ay geçirebilirler. mart ayında topladıkları enerji, bütün yıl boyunca kendilerine yeterli gelecektir.

Oğlak Burcu

Özellikle Merkür tutulmasının ardından, Oğlaklar için çok güzel haberler alacakları bir ay olacak. Hayatlarının aşkları ile tanışabilir ya da tanıştıysalar evlenme kararı verebilirler. İş alanında ise; çok güzel bir teklif kendilerini beklemekte.

Kova Burcu

Kovalar için dengeli geçecek bir ay olacak. Çok fazla iniş çıkışlar olmayacak. Sosyal hayatları renkli geçecek ama zaman zaman da kendilerine zaman ayırma istekleri ağır basacak. Aşk hayatlarında yeni gelişmeler gözükmüyor. İş hayatında ise; ani sorunlara karşı dayanıklı olmaları tavsiye edilmektedir.

Balık Burcu

Balıklar, yaratıcılıklarının maksimum olacağı bir ay geçirecekler. Eğer yaratıcılık gereken işlerde çalışıyorsanız, bu durum iş hayatınızı olumlu olarak etkileyecektir. Ayrıca; farklı projelere başlamanız da mümkün gözüküyor.

Zamanı değerlendirmesini bilmeli insan. Hayatını dolu dolu yaşamalı. Bu hayat Tanrı’dan biz insanlara bir armağan bir hediye.
Hayatının her yaşını güzelliklerle donatmasını bilmeli insan, bu satırlardan yola çıkarak hayatınıza güzellik yapmaya bugünden itibaren başlayın.
Hemen her kesimde yaşayan bir insan olarak söylemeliyim ki yaşadığımız güzellikler ömrümüzü daha da yaşanabilir yapmakta. Hayatın güzellikleri içimi açmakta.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)