Zuhal Topal Saç Modelleri

Zuhal Topal Saç Modelleri

Ekranların sevilen yüzü Zuhal Topal şu sıralar dizi ve film oyunculuğunda pek görünmese de Fox Tv ekranlarında haftaiçi her gün ana hanberden önce Zuhal Topal’la Sofrada isimli yarışma programında sunuculuk yaparak sevenlerinin karşında olmaya devam ediyor.

Kişisel bakımı ve saç modelleri ile adeta ışıldayan sunucu ve oyuncu zuhal topal’ın 2020 yılının ilk aylarında yine parlak ve iddialı saç renkleri ve modelleri görüyoruz.

Zuhal topal ile sofra programıyla ekranlara geri dönen güzel sunucu hayranlarının karşısına yine son derece bakımlı saç modelleri ile çıkmaya devam ediyor. Son günlerde düz fönlü saç modeliyle ekranlara çıkan zuhal topalın son saç rengi ve modeli yogun istek üzerine aşağıdaki görselde bulabilirsiniz.

Sunduğu izdivaç programı nedeni ile her gün ekranlarda görülmeye alışık olan Zuhal Topal kendi tarzını yaratmış bir oyuncu. Saçlarında da giyim tarzında da çok sık değişiklik yapmayan Topal genellikle kadınsı ve sade saç modellerini tercih ediyor.

Omuzlarına kadar uzanan saçlarına hafif kıvrımlar vererek kullanan oyuncu ışıltılı bir kumral renk tercih ediyor. Genellikle uzun saç kullanmayı seven oyuncu düz fönden ziyade dalgalı saçlar ile seyirci karşısına çıkıyor. Saçlarının rengini tonlar arasında değiştiriyor olsa da tarzından ödün vermeden aynı saç rengini kullanmaya devam ediyor.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Zuhal Topal Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Güzel ve sağlıklı saçların sırrı elbette bakımdan geçmekte. Birçok ünlü gibi Zuhal Topal da saç bakımını eksik etmeyenlerden. Bununla birlikte saç maşası da güzel sunucunun ayrılmaz bir parçası gibi. Saçlarına hacim vererek dalgalandıran Zuhal Topal giydiği kalem elbiseler ile kadınsı ve şık duruşunu koruyor. Geniş yüz hatlarına yakışan perçemi ise ifadesinin en önemli unsurlarından biri. Televizyon dünyasının renkli ve hareketli simalarından olan Topal, canlı kişiliğini sade ve şık stili ile birleştirerek ortaya güzel bir harman çıkartıyor. Kimi zaman saçlarını topuz yapmayı tercih ediyor. Genellikle ensesine bitişik topuz modelleri kullanıyor. Saçlarını çoğunlukla yandan ayırarak kullanan Zuhal Topal belirgin ve zarif stilini yansıtmaktan kaçınmıyor. Her gün ekranlarda görülen ünlü oyuncu tarzıyla göz doldurmaya devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Ayşe Özer dedi ki:

  Zuhal hanımın saçlarına bayılıyorum çok canlı ve düzgün, bakımını nasıl yaptığı konusunda daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

 2. Belma Tura dedi ki:

  Canım benim ya çok iyi niyetli ve tatlı bir kadın, umarım programlarına devam eder ve bizi bu güzellikten mahrum etmezler.

 3. Mihrican Atalay dedi ki:

  Böyle bir ekran fenomeni bence sabit saç modeliyle kalmamalı ve görüldüğü gibi zuhal hanım saç modeli konusunda oldukça titiz davranıyor kendisini çok seviyorum.

 4. Müge Uçar dedi ki:

  Her programınızı severek kaçırmadan izliyorum, yapılan yemeklerde biraz daha ön planda olmanızı çok isterim programların yönetmenleri bu konuya biraz daha hassasiyet gösterse çok iyi olacak diye düşünüyorum.

 5. Selcan Köse dedi ki:

  Yeni programını her gün izliyorum, programda kendini çok fazla ön plana çıkaramıyor lütfen bu konuya biraz daha dikkat etsinler. Saç rengi ve modeli konusunda topuz model kendine daha çok yakışıyor.

BİR YORUM YAZ