Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Zuhal Topal Saç Modelleri

Zuhal Topal Saç Modelleri

Sunduğu izdivaç programı nedeni ile her gün ekranlarda görülmeye alışık olan Zuhal Topal kendi tarzını yaratmış bir oyuncu. Saçlarında da giyim tarzında da çok sık değişiklik yapmayan Topal genellikle kadınsı ve sade saç modellerini tercih ediyor. Omuzlarına kadar uzanan saçlarına hafif kıvrımlar vererek kullanan oyuncu ışıltılı bir kumral renk tercih ediyor. Genellikle uzun saç kullanmayı seven oyuncu düz fönden ziyade dalgalı saçlar ile seyirci karşısına çıkıyor. Saçlarının rengini tonlar arasında değiştiriyor olsa da tarzından ödün vermeden aynı saç rengini kullanmaya devam ediyor.

Zuhal Topal Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Güzel ve sağlıklı saçların sırrı elbette bakımdan geçmekte. Birçok ünlü gibi Zuhal Topal da saç bakımını eksik etmeyenlerden. Bununla birlikte saç maşası da güzel sunucunun ayrılmaz bir parçası gibi. Saçlarına hacim vererek dalgalandıran Zuhal Topal giydiği kalem elbiseler ile kadınsı ve şık duruşunu koruyor. Geniş yüz hatlarına yakışan perçemi ise ifadesinin en önemli unsurlarından biri. Televizyon dünyasının renkli ve hareketli simalarından olan Topal, canlı kişiliğini sade ve şık stili ile birleştirerek ortaya güzel bir harman çıkartıyor. Kimi zaman saçlarını topuz yapmayı tercih ediyor. Genellikle ensesine bitişik topuz modelleri kullanıyor. Saçlarını çoğunlukla yandan ayırarak kullanan Zuhal Topal belirgin ve zarif stilini yansıtmaktan kaçınmıyor. Her gün ekranlarda görülen ünlü oyuncu tarzıyla göz doldurmaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Ayşe Özer dedi ki:

    Zuhal hanımın saçlarına bayılıyorum çok canlı ve düzgün, bakımını nasıl yaptığı konusunda daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

  2. Belma Tura dedi ki:

    Canım benim ya çok iyi niyetli ve tatlı bir kadın, umarım programlarına devam eder ve bizi bu güzellikten mahrum etmezler.

  3. Mihrican Atalay dedi ki:

    Böyle bir ekran fenomeni bence sabit saç modeliyle kalmamalı ve görüldüğü gibi zuhal hanım saç modeli konusunda oldukça titiz davranıyor kendisini çok seviyorum.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri