2018 Trend Kadın Kol Saati Modelleri

Kol saatleri, özellikle kadınların şıklığını tamamlayan en önemli parçalardan bir tanesidir. Doğru saatler, doğru kıyafetlerle kombinlenmediği takdirde, istenilen görüntüye ulaşmak mümkün olmayacaktır. 2018 yaz modasında birbirinden güzel kadın kol saati modelleri bulunmaktadır.

2018 Yılının Trendi Deri Kol Saatleri

Deri kol saati modelleri, kullandığı saat ile tarzını ortaya koymak isteyen kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Pek çok rengi bulunan bu saatlerin, siyah ve kahve tonları 2018 kışında en fazla tercih edilenlerden olmaktadır. Sadeliğin yerine, hareketli modelleri tercih edenlerdenseniz, tercihinizi zımbalı ya da taşlı deri saatlerden yana kullanabilirsiniz.

Metal Kordonlu Kadın Kol Saatleri Modelleri 2018

Metal kordonlu saatler her dönem olduğu gibi bu sezonda kadınların trendleri arasında yerini almaktadır. Genellikle klasik modeller bulunsa da, farklı alternatifleri de mevcuttur. Desenli metallerden ve taşlardan oluşan kimi kol saatlerini adeta birer mücevher gibi kullanmanız mümkündür. Dikkat etmeniz gereken nokta ise; bu modellerde bilindik bazı markaların dışına çıkmamanız dır. Orijinal olmayan modellerin görüntüleri, tüm şıklığınızı bozmanıza neden olabilmektedir.

2018 yılında bakır trendi kendini fazlası ile belli etmeye başladı. Özellikle aksesuarlarda tercih edilen bakır rengi, saatlerde fazlasıyla bulunmaktadır. Bakır saatleri; mümkün oldukça soft kıyafetlerle kombinlerseniz, elde edeceğiniz sonuç mükemmel olacaktır. Ayrıca; saatinizin yanına bakır ile uyumlu olacak pastel renkli bileklikler ilave ederek, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Renkli Kadın Kol Saati Modelleri 2018

2018 sezonunda, pek çok saat firması renkli modellerini satışa çıkardı. Özellikle plastik görünümlü olan saatler müşteriler tarafından da ilgiyle karşılandı. Genellikle turuncu, mor, yeşil gibi renkleri tercih edilen modeller, çocuksu yanını ortaya çıkarmak isteyen kişiler için ideal bir tercih olmaktadır. Ayrıca; spor yaparken de rahatlıkla kullanılabiliyor olması büyük bir avantajdır. Genellikle kadınların tercih ettiği renkli kol saatleri özellikle spor yaparken ve yaz aylarında tatildeyken tercih edilen renkli kol saatleri 2018 yılında da popüler saat çeşitleri arasında yerini alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here