Yaz Ayları İçin Şort ve Ayakkabı Kombinleri

Yaz aylarının bayanlar için favori giyim parçalarından biri olan kısa şort modellerinin her hali, fiziğine güvenen bayanlar üzerinde oldukça şık durmaktadır. Şort modelleri genellikle evde giymek için rahatlık unsuru niteliğinde olsa da, evdeki rahatlığı şıklıkla birlikte sokak modasına taşımakta kararlı olan birçok marka, çeşitli tasarımlarda kısa şort modeli beğenilere sunmuştur. Kısa şort üzerini şık bir bluz ya da tişört ile tamamlamak şıklıkta işini bilen tarz sahibi kadınlar için oldukça kolaydır ancak ayakkabı seçiminde doğru olanı bulmak çoğu zaman bayanlar için zorlayıcı olmaktadır.

  • 2019 Yaz Kısa Şort Ve Ayakkabı Kombin Önerileri

Tercih edilen kısa şort modelinin kumaşı ya da rengi ne olursa olsun ayakkabı seçiminde gidilecek mekân ya da sokak modasının esas alınması önemli detaylardan biridir. Kısa şort modelinin bayanlara katacağı seksepalite ve cazibeyi artırmak adına yüksek topuklu bir ayakkabı, gireceğiniz her ortamda sizi zarif şık bayanlar arasında gösterilmenizi sağlayacaktır. Diğer yandan boy sorunu olmayan ve bacak boyu idea uzunlukta olan bayanlar, bileğe kadar uzanan bağcıklı sandalet tercihi ile sade şıklıklarına belirgin bir iz kondurabilirler.

  • 2019 Yaz Kısa Şort Ve Ayakkabı Modelleri

Kısa şort tasarımında 2019 yaz ayları için oldukça cesur ve iddialı olan markalar, kot kısa şort modelleri başta olmak üzere, deri ve keten kumaşları da kısa şort modellerine dahil etmeyi ihmal etmemiştir. İki parça kıyafet kombini ile şık olma imkânı sunan kışa şort yaz kombinlerinin yanı sıra, daha şık olmanızı gerektirecek ortamlar için kısa şort üzerine şort boyuna kadar uzanan blazer klasik ceket modelleri, hem modern hem de şık bir kombin elde etmenizi sağlayacaktır. 2019 ayakkabı modellerinde ise, kısa şort kombinlerinizi daha şık hale getirecek mutlaka her tarza uygun ayakkabı modelli bulmak mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here