Yasemin Allen Saç Modelleri

Yasemin Allen Saç Modelleri

Amerikan asıllı Suna Yıldızoğlu’nun kızı olan Yasemin Allen, annesinin genlerini üzerinde taşırken uzun boyu ve çekici fiziğiyle farklı bir auraya sahip kadınlardan biri… Bembeyaz- süt gibi bir tene sahip olan Yasemin Allen, herkesin sahip olmak istediği harika berraklıkta porselen bebek cildine sahip. Gelin şimdi hep birlikte birçok kadına ilham kaynağı olan Yasemin Allen’in tarzında büyüteç tutalım.

Onu ilk olarak Elif dizisinde, ardından Muhteşem Süleyman dizisinde ‘Fatma Haseki Sultan’ rolüyle izlemiştik ve şimdi de Şeref Meselesi dizisinde izliyoruz. Yasemin Allen aslında tam bir doğal sarışın… Ama siz de onun bu doğal ve hoş sarı saç tonlarına sahip olmak isterseniz, 0.9 sarı renk tonlarını inceleyebilirsiniz.

Yasemin Allen Saçını Nasıl Yapıyor

Yasemin Allen’in saç rengi orijinal kum sarısı. Gümüş kum sarısı tonlarında hoş bir renge sahip olan Allen,in saçları eskiden uzundu. Ama son senelerde o da bob saç kesim trendine uydu ve şimdilerde saçlarını omuz hizasında kestirerek küt ve düz bob saç stylinglerinden kullanıyor.

Yasemin Allen’ın saç telleri ince, bu yüzden de saçları düz ve dalgasız. O da bu durumun farkında olacak ki pratik bir günlük saç kullanımı için saçlarını hem hacimli gösterecek, hem de günlük anlamda konfor sağlayacak olan kullanışlı bob kesimlerinden kullanıyor. Ayrıca kaşları ile saç rengi de her zaman aynı ve eşleşiyor. Makyajınıysa hiç yok denecek kadar az yapıyor. Her zaman  hafif renklendirdiği yanaklarına, dudaklarında açık parlatıcılar eşlik ediyor.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    Hale Köse 5 sene

    Çok parlak ve orjinal bir saç rengi olduğunu düşünüyorum, oyunculuğu konusunda pek bir şey söylemeye gerek yok sanki güzelliği oyunculuğunun biraz daha üstüne çıkıyor gibi, saç modellerini çeşitlendirebilirse daha iyi olacaktır.