Ünlülerin Kozmetik Tercihleri ve Güzellik Sırları

Ekranlarda kusursuz güzelliğiyle göz dolduran ünlülerin kozmetik tercihleri ile siz de güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Özellikle ünlülerin meslekleri gereği ağır makyajların zararlarını en aza indirebilmek adına, kullandıkları mucizevi cilt bakım ürünlerini siz de kullanarak kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz. İşte ünlülerin kullandıkları kozmetik markaları!

Jessica Alba’nın Cilt bakım Sırrı! Ekranların masum güzelliğiyle ün salan Jessica Alba, bu güzelliğini aslında Revlon Custom Creations markalı fondötene borçlu. Alba, natürel bir cilt tonuna sahip olduğunu için, 2 numaralı Revlon Custom fondötenini kullanıyor.

Blake Lively’in Göz Alıcı Saçlarının Sırrı! Sarı kum tanelerini andıran saçlarıyla dikkat çeken Lively, saçlarının daha doğal ve parlak olması için Kerastase Hair Product markalı saç bakım küründen asla vazgeçmiyor.

Miranda Kerr’in Kusursuz Cildinin Sırrı! Ünlü iç çamaşırı modellerinden biri olan Kerr, cildinin parlak pürüzsüz olmasını kuşburnu yağına borçlu. Sabah ve akşam olmak üzere cildini kuşburnu yağıyla temizleyen Kerr, bu sırrını hayranlarıyla paylaştı.

Çağla Şikel Küllerinden Doğuyor! Çağla Şikel’in saçlarına uyguladığı bakım kürünü duyunca çok şaşıracaksınız! Sık sık saçlarını boyadığı için saçlarına iyi bakmak zorunda olduğunu söyleyen Şikel, saç boyasının içine 1 miktar kül koyduğunu açıkladı. Sonrasında bol suyla yıkadığını belirten Şikel, bu sayede saçlarının daha sağlıklı olduğunu açıkladı.

Beren Saat’in Kullandığı Parfüm Markası; Tatlı aromalı kokulardan hoşlanan Saat, en çok kullandığı parfümlerin arasında Gvenchy markalı parfümün yer aldığını belirtti.

Yeşim Salkım’ın Cilt Bakım Tercihi; Her gece uyumadan önce göz ve dudak çevresi haricinde cildine ve özellikle yüzüne acıbadem kremi sürdüğünü belirten Yeşim Salkım, aynı zamanda da yüzünü sodayla temizlediğini açıkladı. Sabahlarıysa, yüzünü sadece saf zeytinyağlı bir sabunla yıkadığını paylaştı. Uyku düzenine de dikkat ettiğini belirten Yeşim Salkım, şuana kadar hiçbir estetik operasyon geçirmeyen nadir ünlüler arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here