Ulan İstanbul Dizisi İnternetten Nasıl İzlenecek

Pazartesi akşamlarının en çok izlenilmekte olan dizilerinden bir tanesi olan Ulan İstanbul, yaz aylarında bir dönem dizisi olarak başlamış; ancak izleyiciler tarafından fazlasıyla beğenilmesinin üzerine, senaryo uzatılmıştır. Dizi; aslında birbirinden iyi insanlar olan bir hırsız çetesinin hayatlarını anlatmakta. Bir noktada yolları kesişmiş olan bu kişiler, adeta bir aile olmuşlardır. Dizinin bu kadar tutmasının nedeni; senaryonun samimiyeti ve hayatın acı yanları kadar, sevimli bölümlerini de ekranlara aktarmaları olarak değerlendirilebilir.

Yalnızca reytinglerle değil, dizinin nam-ı diğer ikilisi olan Carlos ve Yaren’in beraberce söylemiş oldukları şarkılarla da sosyal medyada dikkatleri çeken dizi, yeni bir projeye dönüşmekte. 9 Şubat tarihinde, ekranlara veda eden dizi, artık bir internet dizisi olarak sevenleriyle buluşmaya devam edecek. Ulan İstanbul’un internet dizisi olmasının nedeni olarak; dizi sektöründe yeni atılım başlatmak gösteriliyor.

Ulan İstanbul Ne Zaman İnternetten İzlenmeye Başlanacak?

16 Şubat itibari ile Ulan İstanbul, internetten izlenmeye başlanacak. Dizi, her zamanki gibi aynı saat ve tarihte yayınlanacak.

Ulan İstanbul Paralı Mı İzlenecek?

Kanal D tarafından yapılan açıklamaya göre, dizi artık ücretli olarak izlenmeye başlanacak. Klasik televizyon dizilerinin aksine, 45 dakika ile sınırlı tutulacak olan dizinin, RTÜK engeline takılmadan, daha özgür bir şekilde çekilebilecek olması, pek çok ünlü isim tarafından da desteklenmektedir.

Dizinin bölümleri, Kanal-D’nin resmi internet sitesinden yayınlanacak ve her bir bölümü izlemek için 1,99 TL ödeme yapmak gerekecek. 16 Şubat tarihinde yayınlanacak olan 34. Bölüm tanıtım amaçlı ücretiz olarak yayınlanacak.

Şimdiye kadar pek çok kişinin izlemekte olduğu Ulan İstanbul’un ücretli olarak izlenmeye başlanması ile beraber alacağı reyting ise; özellikle televizyon eleştirmenleri tarafından oldukça merak ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here