Tuba Büyüküstün Saç Modelleri

Tuba Büyüküstün, duru güzelliği ve oyunculuğu ile uzun zamandır beğeni toplayan bir oyuncu. Saç rengini değiştirmeyerek doğallıktan yana olduğunu gösteren Büyüküstün sade tarzıyla da doğallığa verdiği önemi destekler nitelikte. Saçlarını zaman zaman farklı boylarda kullanıyor ve her zaman bakımlı, güzel ve parlak saçlara sahip. Kendi renginden asla vazgeçmeyen oyuncu kariyeri için saçlarının uzayıp kısalmasına da aldırış etmiyor. Oyunculuğa ilk başladığı yıllarda uzun, siyah ve düz saçları ile göze çarpan Tuba Büyüküstün sonraları kulak hizasında kestirdiği saçları ile yeni bir karaktere bürünmüştü. Hemen ardından yeniden saçlarını uzatmış ve doğallığı tercih etmeyi sürdürdüğü kaşları ile de görünümünü tamamlamıştı. Son dönemde ise Avrupa sinemasına yöneldi ve bir film için saçlarını kısacık kestirdi.

Tuba Büyüküstün Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Tuba Büyüküstün genellikle saçlarını ortadan ayırıyor ve düz fön kullanıyor. Oynadığı bir şampuan reklamında ise dolgun ve dalgaları saçları ile büyük beğeni toplamıştı. Bunun yanı sıra saçlarını kısa kullandığı dönemde salaş ve bakımlı bir görünüm yaratarak yine kendi tarzını yaratmayı başarmıştır. Hiçbir zaman saçlarının rengini değiştirmemiş olsa da her yeni tarzı ile kendine yenilik katmayı bilen bir oyuncu olarak televizyon ekranlarında boy göstermeye devam ediyor. Bütün kadınlara doğal güzelliği ile örnek olurken genç kızlara da güzelliğin doğallıkta olduğunu öğütler nitelikte bir tarz izliyor.

13 YORUMLAR

 1. Artık yeni bir dizi de başlasanız da güzelliğinizi tekrar görebilsek, umarım artık saçlarınız uzamıştır kısa saç modelinizi hiç beğenmemiştim.

 2. Cesur ve güzel dizisinden başka bir projede yer aldımı bilemiyorum ama kısa saç modelini ben kendisine çok yakıştırdım, uzun düz saç bence kendisine yakışmıyor dolgun saç modeli olmalı ki kafa yapısı daha çok ortaya çıksın zaten çok zayıf.

 3. Eski küt düz saçlarına hastaydım hatta 2000 li yıllarda o kadar modaydı ki bir çok kadın bahsettiğim saç modeli için uzun uğraşlar veriyordu çoğu kişi de yapamıyordu tabi.

 4. Tuba büyüküstün saçlarını kısa kestirdiğinde hiç yakıştıramamıştım bir de üstüne Allahtan saç rengini açmamış uzun saç modelleri uzun boylu kadınlara yakışıyor ama kısa saç modeli malesef kötü gösteriyor buna dikkat etse iyi olur.

 5. Tuba büyüküstün gerçekten dalgalı ve uzun saçlarla prenses gibi oluyor ben ekranlarda dalgalı uzun saç modelini görmeyi tercih ederim.

 6. Tuba hanımın nasıl bir saç modeli seçtiğinden çok gözlerinin güzelliği ile ilgilenmek lazım sanırım, umarım nazar değmez ve bu güzelliği ile daha nice iyi projelere imza atmaya devam eder.

 7. Tuba hanımın boynu bence çok uzun ve bunu bir şekilde saçlarıyla ört bas etmesi gerekiyor, bence bu durumu orta uzunluktaki saç modelleriyle iyi kapatıyordu.

 8. Cesur ve güzel dizisinde resmen kendini aştı ve harika saç modelleriyle gözlerimize hitap etti. Umarım bu sene yer alacağı projede aynı tutumu gösterir.

 9. Yüreği de gözleri gibi kocaman olan büyük insan tuba büyüküstün seni çok seviyorum saç modelinin nasıl olduğunun hiç önemi yok sen her halinle güzelsin.

 10. Tuba hanım gerçekten oyunculuğu ile çığır açmış birisi ve kullandığı saç modellerinde bana göre en uygunu uzun düz saçlardır umarım tekrar eski saç modeline geri döner.

 11. Tuba hanım çok güzel bir bayan ama uzun boyunlu bayanlara kısa saçın yakışmadığını düşünüyorum bence cesur ve güzel dizisindeki saçı hiç olmamış.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here