Tuba Büyüküstün Saç Modelleri

Tuba Büyüküstün Saç Modelleri

Tuba Büyüküstün, duru güzelliği ve oyunculuğu ile uzun zamandır beğeni toplayan bir oyuncu. Saç rengini değiştirmeyerek doğallıktan yana olduğunu gösteren Büyüküstün sade tarzıyla da doğallığa verdiği önemi destekler nitelikte. Saçlarını zaman zaman farklı boylarda kullanıyor ve her zaman bakımlı, güzel ve parlak saçlara sahip. Kendi renginden asla vazgeçmeyen oyuncu kariyeri için saçlarının uzayıp kısalmasına da aldırış etmiyor. Oyunculuğa ilk başladığı yıllarda uzun, siyah ve düz saçları ile göze çarpan Tuba Büyüküstün sonraları kulak hizasında kestirdiği saçları ile yeni bir karaktere bürünmüştü. Hemen ardından yeniden saçlarını uzatmış ve doğallığı tercih etmeyi sürdürdüğü kaşları ile de görünümünü tamamlamıştı. Son dönemde ise Avrupa sinemasına yöneldi ve bir film için saçlarını kısacık kestirdi.

Tuba Büyüküstün Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Tuba Büyüküstün genellikle saçlarını ortadan ayırıyor ve düz fön kullanıyor. Oynadığı bir şampuan reklamında ise dolgun ve dalgaları saçları ile büyük beğeni toplamıştı. Bunun yanı sıra saçlarını kısa kullandığı dönemde salaş ve bakımlı bir görünüm yaratarak yine kendi tarzını yaratmayı başarmıştır. Hiçbir zaman saçlarının rengini değiştirmemiş olsa da her yeni tarzı ile kendine yenilik katmayı bilen bir oyuncu olarak televizyon ekranlarında boy göstermeye devam ediyor. Bütün kadınlara doğal güzelliği ile örnek olurken genç kızlara da güzelliğin doğallıkta olduğunu öğütler nitelikte bir tarz izliyor.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (13)
 • comment-avatar
  Lale Özer 7 sene

  Tuba hanım çok güzel bir bayan ama uzun boyunlu bayanlara kısa saçın yakışmadığını düşünüyorum bence cesur ve güzel dizisindeki saçı hiç olmamış.

 • comment-avatar
  Aylin Kestel 6 sene

  Tuba hanım gerçekten oyunculuğu ile çığır açmış birisi ve kullandığı saç modellerinde bana göre en uygunu uzun düz saçlardır umarım tekrar eski saç modeline geri döner.

 • comment-avatar
  Müge Aral 6 sene

  Tuba hanımın 2017 yılında bomba gibi dizisi kısa saç modeli ile damga vurdu resmen.

  • comment-avatar
   Senem Küçük 6 sene

   Evet kesinlikle bende kısa saçını çok beğendim, belki saç rengini biraz açsa daha da güzel olabilir.

 • comment-avatar
  Merve Uçar 6 sene

  Yüreği de gözleri gibi kocaman olan büyük insan tuba büyüküstün seni çok seviyorum saç modelinin nasıl olduğunun hiç önemi yok sen her halinle güzelsin.

 • comment-avatar
  Meltem Acar 6 sene

  Cesur ve güzel dizisinde resmen kendini aştı ve harika saç modelleriyle gözlerimize hitap etti. Umarım bu sene yer alacağı projede aynı tutumu gösterir.

 • comment-avatar
  Simge Koç 6 sene

  Tuba hanımın boynu bence çok uzun ve bunu bir şekilde saçlarıyla ört bas etmesi gerekiyor, bence bu durumu orta uzunluktaki saç modelleriyle iyi kapatıyordu.

 • comment-avatar
  Belma Tura 6 sene

  Tuba hanımın nasıl bir saç modeli seçtiğinden çok gözlerinin güzelliği ile ilgilenmek lazım sanırım, umarım nazar değmez ve bu güzelliği ile daha nice iyi projelere imza atmaya devam eder.

 • comment-avatar
  Mihrican Atalay 6 sene

  Tuba büyüküstün gerçekten dalgalı ve uzun saçlarla prenses gibi oluyor ben ekranlarda dalgalı uzun saç modelini görmeyi tercih ederim.

 • comment-avatar
  Elvan Barman 6 sene

  Tuba büyüküstün saçlarını kısa kestirdiğinde hiç yakıştıramamıştım bir de üstüne Allahtan saç rengini açmamış uzun saç modelleri uzun boylu kadınlara yakışıyor ama kısa saç modeli malesef kötü gösteriyor buna dikkat etse iyi olur.

 • comment-avatar
  Sevim Uçar 6 sene

  Eski küt düz saçlarına hastaydım hatta 2000 li yıllarda o kadar modaydı ki bir çok kadın bahsettiğim saç modeli için uzun uğraşlar veriyordu çoğu kişi de yapamıyordu tabi.

 • comment-avatar
  Başak Acar 6 sene

  Cesur ve güzel dizisinden başka bir projede yer aldımı bilemiyorum ama kısa saç modelini ben kendisine çok yakıştırdım, uzun düz saç bence kendisine yakışmıyor dolgun saç modeli olmalı ki kafa yapısı daha çok ortaya çıksın zaten çok zayıf.

 • comment-avatar
  Meliha Uçar 6 sene

  Artık yeni bir dizi de başlasanız da güzelliğinizi tekrar görebilsek, umarım artık saçlarınız uzamıştır kısa saç modelinizi hiç beğenmemiştim.