Yılın Yeni Modası Tırnak Stickerları 2019

Son zamanlarda gündeme gelmeye başlayan ve “nail art” adıyla da geçen tırnak desenleri, yapılması zor gibi gözükse de doğru yöntem bilindiği takdirde kolaylıkla yapılmaktadır. Birçok farklı alternatifi bulunan tırnak desenlerinin her birinin yapılması da farklı olsa da yapılmaları benzerlik göstermekte ve zamanla yapılarak pratik kazanılmaktadır.

Tırnak Desenleri Nasıl Yapılır?

İlk olarak seçilen tırnak desenine göre belirlenen bir renkte tüm tırnaklar boyanır ve kuruması beklenir. Tırnakta olması istenen desen eğer geometrik bir desen ise desenin oluşturulacağı yer dışında kalan yerler bantlanır ve yeni oje bantların arasında kalan yere sürülür. Kuruma işleminin ardından bantlar çıkartılarak tırnak cilası sürülür ve böylece istenilen desen yapılmış olur. Geometrik desen dışındaki desenler piyasada hazır olarak da bulunabilmekte, ancak hazır olmayan bir desen yapılacak ise ince bir çubuk veya tel yardımı ile desen tırnağa çizilmektedir.

Aşağıdaki galeriden çeşitli modeller inceleyebilir ve kendinize bir tarz yaratabilirsiniz, eğer bunlarla uğraşmak istemiyor ve hazır bir sticker kullanmak istiyorsanız alttaki başlıkla devam edebilirsiniz.

2019 Tırnak Süsleme Stickerları

Kış aylarında olmamız sebebi ile özellikle kardan adam figürleri tırnak desenlerinde karşımıza çıkmaktadır. Tırnak desenlerine dair olan trendi etkileyerek daha romantik ve kırmızı renk ağırlıklı tırnak desenlerinin gündeme gelmesini sağlamaktadır. Tüm bu gösterişli desenlerin yanında daha zarif tırnak deseni isteyenler için ise hazır yapıştırmalar piyasada bulunmakta ve zariflikleri ile göz kamaştırmaktadır.

Tırnak stickerları başta gratis ve watson mağazaları olmak üzere bir çok yerde satılmaktadır, önemli olan alacağınız sticker modelini, türünü ve tırnak yapınızı iyi belirlemektir. Parmaklarınızın kalınlığı, uzunluğu ve bakımına göre sticker seçmeli ve hatta özel bir gün için bu hazırlığı yapıyorsanız elbise rengini bile dikkate almalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here