Sırt Dekolte Abiye Modelleri 2019

Abiye modeli denildiğinde akla binlerce çeşit gelmektedir. Bu özel günler için iddialı ve daha cesur görünen abiye tercihleri de yapılabilmektedir.

2019 yılının en iddialı parçaları arasında sırt dekolteli abiyeler yer almaktadır. Fiziğine güvenen her bayanın dolabında bulunan bu abiyeler bilhassa akşam davetlerinin olmazsa olmazıdır.

Uzun Sırt Dekolteli Abiyeler

Abiyede uzun giymeyi tercih eden kişiler için sırt dekoltesi şıklık taşıyacaktır. Özellikle bacak ve gövde boyunuz uzunsa tüm vücudunuzu saran, şık bir abiye tercih edebilirsiniz. Uzun kolları ve kayıkçı yakası olan bu abiyelerin sırt dekoltesi oldukça güzel görünmektedir.

Uzun elbisenin dekoltesinde dikkat etmeniz gereken derinliktir. Dar kıyafetlerin daha salaş ancak derine inen dekoltesi olmalıdır. Bu şekilde kıyafet boğuyor gibi görünmeyecek aksine sırt kısmınızdan ve önünüzden farklı gösterecektir.

Kısa Sırt Dekolteli Abiyeler

Sırt dekoltesinin yalnızca uzun abiyelerde bulunduğunu düşünmek son derece yanlıştır. Kısa abiyelerde de oldukça şık bir görüntü sağlamaktadır. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta dekoltenin aşırıya kaçmamasıdır.

Bacaktan yeterince açık olan bu abiyelerde sırt dekoltesinin daha oval ve derli toplu gelmesi gerekmektedir. Aksi halde şıklık daha basit bir görüntüye dönüşecektir. Dekolteli kıyafetlerde amaç fiziğinizi kusursuz şekilde ortaya koymaktır. Bu nedenle sırt dekoltesinde kalın askı ve önden dekolte barındırmayan kısa abiyeler daha uygun ve toparlayıcı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here