Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Sırt Dekolte Abiye Modelleri 2017

Sırt Dekolte Abiye Modelleri 2017

Abiye modeli denildiğinde akla binlerce çeşit gelmektedir. Bu özel günler için iddialı ve daha cesur görünen abiye tercihleri de yapılabilmektedir.

2017 yılının en iddialı parçaları arasında sırt dekolteli abiyeler yer almaktadır. Fiziğine güvenen her bayanın dolabında bulunan bu abiyeler bilhassa akşam davetlerinin olmazsa olmazıdır.

Uzun Sırt Dekolteli Abiyeler

Abiyede uzun giymeyi tercih eden kişiler için sırt dekoltesi şıklık taşıyacaktır. Özellikle bacak ve gövde boyunuz uzunsa tüm vücudunuzu saran, şık bir abiye tercih edebilirsiniz. Uzun kolları ve kayıkçı yakası olan bu abiyelerin sırt dekoltesi oldukça güzel görünmektedir.

Uzun elbisenin dekoltesinde dikkat etmeniz gereken derinliktir. Dar kıyafetlerin daha salaş ancak derine inen dekoltesi olmalıdır. Bu şekilde kıyafet boğuyor gibi görünmeyecek aksine sırt kısmınızdan ve önünüzden farklı gösterecektir.

Kısa Sırt Dekolteli Abiyeler

Sırt dekoltesinin yalnızca uzun abiyelerde bulunduğunu düşünmek son derece yanlıştır. Kısa abiyelerde de oldukça şık bir görüntü sağlamaktadır. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta dekoltenin aşırıya kaçmamasıdır.

Bacaktan yeterince açık olan bu abiyelerde sırt dekoltesinin daha oval ve derli toplu gelmesi gerekmektedir. Aksi halde şıklık daha basit bir görüntüye dönüşecektir. Dekolteli kıyafetlerde amaç fiziğinizi kusursuz şekilde ortaya koymaktır. Bu nedenle sırt dekoltesinde kalın askı ve önden dekolte barındırmayan kısa abiyeler daha uygun ve toparlayıcı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri