Sinem Kobal Saç Modelleri

Sinem Kobal Saç Modelleri

Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz ünlü oyuncu sinem kobal, yeni film projesi için imzaları atmaya oldukça yakınken ücretteki artış sebebiyle kadrodan çıkarıldığı haberlere bomba gibi düştü. Kenan imirzalıoğlu ile yaptığı evliliğin ardından pek fazla ortalıkta görünmeyen sinem kobal romantik komedi 3 kadrosunda şimdilik görünmüyor.

Türkiye’de sevilen genç ve başarılı sanatçıların başında Sinem Kobal gelmektedir. Yaşının küçük olmasına rağmen hayatına bir çok projeyi sığdırmıştır. Başarıları ve sempatisi ile herkesin sevgisini kazanmayı başarmıştır. Genellikle gençlerin takip ettiği ünlü sanatçı saçlarının yapısı ve rengi ile modaya yön vermeyi başarmaktadır. Yetenekli olmasının yanında saç modelleri ve güzelliği ile de ön planda olması onun her zaman gündemde olmasını sağlıyor. Güzelliğinin önemli bir kısmını oluşturan saç rengi ve saçlarının yapısı gündemden düşmemesi sayesinde her zaman dikkat çekmiştir.

Sinem Kobal Saç Rengi

Ünlü sanatçı saçını hangi renge boyatsa yakışabilecek bir ten rengine sahiptir. Açık tenli olması onun saçlarının rengini değiştirmekte sorun yaşamamasını sağlamaktadır. Sık sık saç rengini değiştirmemekle birlikte bir kaç farklı renk kullanmıştır. Bunlardan bir tanesi kahverengidir. Kısa bir dönem de olsa saçlarını kahve tonlarına boyatmıştır. Sinem Kobal’ın en çok kullandığı saç rengi ise sarı tonlarıdır. Zaten rengin tonlaması onun güzelliğine güzellik katmaktadır. Eğer sizde Sinem Kobal’ın saç renginden istiyorsanız kuaförünüzle görüşüp karar vermelisiniz. Her saçın doğal rengi ve yapısı farklı olduğu için kuaförlerin vereceği öneriler ile Sinem Kobal’ın kullandığı saç rengine sahip olabilirsiniz.

Sinem Kobal’ın Kullandığı Saç Şekilleri

Başarılı sanatçı günlük yaşamında doğal saç şekillerini kullanmaktadır. Herhangi bir çekim olmadığı zamanlarda örgü, dağınık toplama, dalgalı ve düz modeller, hafif sprey ile şekillendirme gibi modelleri kullanmaktadır. İş dolayısıyla saçlarını şekillendirmesi gerektiğinde ise çok ağır işlemlerden kaçınmaktadır. Doğal ve sade görünüm, onun saçlarında kullandığı modellerde en önemli ayrıntıdır. Saçlarını düzenli olarak kestirmekte ve genellikle çok uzun saç kullanmamaktadır.

Sinem Kobal’ın Saçlarına Uyguladığı Bakımlar

Ünlü sanatçının saçları ince telli ve hafif dalgalı bir şekle sahiptir. Sempatik oyuncu saçlarının güzelliğini düzenli olarak bakım yapmasına borçludur. Sürekli işlem gören saçlar zamanla yıpransa da saç uzmanının önerileri ile Sinem Kobal yıpranmayı en aza indirmektedir. Saçlarına düzenli olarak uyguladığı yağlar olsa da kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için siz de saçınıza uygulamak isterseniz saç tipinize en uygun olanı bulmalısınız.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (11)
 • comment-avatar
  Selma Özer 7 yıl

  Sinem hanımı uzun zamandır ekranlardan izliyorum ve gerçekten saçlarına bayılıyorum umarım kestirmek gibi bir hata yapmaz.

 • comment-avatar
  Miray Uçar 7 yıl

  Seni çok seviyorum sinem abla uzun ve dalgalı saçların gerçekten göz alıyor ama artık kısa saç modelini de denemelisin değişiklik her zaman iyidir.

 • comment-avatar
  Aylin Duman 7 yıl

  Sinem ve kenanı çok yakıştırmıştım ve sonunda evlendiler, gelinliğindeki saç stiline de bayıldım açıkcası, umarım herşey gönlünce olur ve kenanla harika bir ömür geçirirsiniz.

  • comment-avatar
   Belma Akdağ 7 yıl

   sinem ile kenan gerçekten harika bir çift fakat aynı dizide rol almalarını heyecanla bekliyorum umarım kısa sürede bu gerçekleşir, sinem kobalın saç stiline gelecek olursak hiç bozmadan uzun dalgalı saça devam renk harika kısacası süpersin sinem.

 • comment-avatar
  Selvi Uygur 7 yıl

  Sinem hanımın saçına ne kadar düşkün olduğu zaten ortada şampuanını ve saç kremini bilen varsa lütfen paylaşabilir mi rica ediyorum.

 • comment-avatar
  Benan Karaca 7 yıl

  Sinem kobalın bugüne kadar sağlam bir projesine raslamadım en son sanırım küçük sırlar diye bir dizisi vardı onun dışında bildiğiniz varsa söyleyin.

  • comment-avatar
   Meltem Acar 7 yıl

   Romantik komedi ve gönül işleri projeleri sinem kobalın en iyileri arasındadır, küçük sırlar dizisi de gayet iyiydi. saçlarına gelecek olursak saç modellerinde çok değişikliğe gitmiyor ama altın saçları kendisine çok yakışıyor.

 • comment-avatar
  Simge Koç 7 yıl

  küçük örgülerle şekil verdiği saç modelini kendisine çok yakıştırıyorum umarım ekranlara kısa sürede dönüş yaparak güzel projelerde yer almaya başlar.

 • comment-avatar
  Ceren Öztorun 7 yıl

  sinem kobalın en çok tercih ettiği sarı uzun dalgalı saç artık modası geçen bir model oldu kısa saç modeliyle biraz daha koyu saç ile ekranlara çıksa iyi olacak diye düşünüyorum.

 • comment-avatar
  gamze 7 yıl

  Bu kızın tipine de saçına da bayılıyorum. Böyle güzel görünümlü birisini Arda Turan nasıl kaçırdı şaşırıyorum açıkçası. Yapım uysa bu modeli denerdim.

 • comment-avatar
  ışıl caner 6 yıl

  Kızın saçları hep çok değişik, baksanıza adına link bile açılmış, hep çok farklı ve güzel. youtuber olsa aslında anlatsa nası yaptıgını hep farklı saçları. iyi oldu o adamla evlendı adam gıbı adam wallaha. nasıl sahıp cıktı karısına bak mıllet 1 yılda bosanıyor onlar hala evlı masalah.