Sıla Saç Modelleri

Sıla Saç Modelleri

Sıla Gencoğlu geçtiğimiz yıl yaptığı radikal saç modeli ile sevenlerinden tam not aldı ve bir çok hayranı aynı saç modelini yaptırarak yeni tarzı benimsemişti.

Sıla saçlarını tekrar uzatarak eski tarzına yakın bir model ile yeniden eski imajına döndü, 2019 yazında tatile çıkarak stres atan güzel oyuncu yaz konseri ile sevenleriyle bulaşacak mı henüz bilinmiyor.

Son yıllara damga vuran Sıla Gençoğlu 2019 yılında yeni saç modeli ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor, Yaz sezonuna yeni tarzıyla giren güzel sanatçı sıla saç stili oldukça beğenildi.

Sıla Gençoğlu 1980 doğumludur. Sesi ve güzelliği ile kısa zamanda gönüllerde taht kurmuştur. Yaptığı besteler, şarkılar ve şarkı sözleri dillerden dillere dolaşmaktadır. Her şarkısı milyonlarca dinlenmektedir. Türkiye’de çok ciddi bir hayran kitlesi vardır. En az sesi kadar fiziği, güzelliği de merak konusu olmaktadır. Sıla’nın saçları güzelliğinin önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Hacimli ve doğal görünen saçları ile hayranlarının beğenisini kazanan ünlü şarkıcı saçlarının güzelliğinin sırrını düzenli olarak bakım yapmasına borçludur. Her ne kadar genetik faktörlerde saçlar üzerinde etkili olsa da en önemlisi bakım yapmaktır.

Sıla’nın Saçları İçin Yaptığı Bakımlar

Genellikle saç uzmanlarının önerileri ile hareket eden ünlü sanatçı kendisi de doğal yöntemler uygulamaktadır. Herkesin saç yapısına göre değişebilecek yağlar olduğundan sizde kendi saç yapınıza göre bakım yağları kullanabilirsiniz. Sıla günlük yaşamında herkesin kullanmayacağı saç stilleri kullanmaktadır. Farklı işlemlere maruz kalan saçlar zamanla yıpranmaktadır. Yıpranmayı en aza indirmek için yapılacak formül yılda bir ay hiçbir işleme tabii tutmadan saçları dinlendirmektir. Ünlü sanatçı da saçlarını dinlendirme yolunu kullanmaktadır.

Sıla’nın Kullandığı Kısa Saç Modelleri

Ünlü sanatçı çok sık saçlarının modelini değiştirmektedir. Kısa saçlı olarak görmeye çok alışkın olunmasa da bir dönem kullandığı saç modelleri arasında bulunur. Kısa saçlarını düz ya da dalgalı modellerle kullanmıştır.

Sıla’nın Kullandığı Uzun Saç Modelleri

Ünlü sanatçı genellikle saçlarını uzun olarak kullanmaktadır. Farklı modeller ile sahneye çıktığı saçlarında çok fazla işlem uygulanır. Genel olarak tek bir saç modeline bağlı kalmayarak bir çok modeli uzun saçlarında kullanmaktadır. Saçlarının yapısı kalın ve gürdür. Sahneye çıktığında ya da günlük yaşamında abartılı saç modellerini kullanmaktan kaçınmamaktadır. Herkesin cesaret edemeyeceği saç stilleri ile güzelliğine güzellik katmaktadır.

Sılanın Kullandığı Kaküllü Saçlar

Genellikle kullamadığı bir saç stilidir. Ancak çok kısa bir dönem kakül saçlar kullanmıştır. Model kendisine çok uyumlu olsa da çok tercih etmemektedir.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Sılanın Kullandığı Saç Rengi

Sesi ve müziği ile farklı bir tarz oluşturan ünlü sanatçı saçlarının stili ve rengi ile de farklı bir tarzı vardır. Ten rengi bir çok saç rengi kullanmasına müsaittir. O da bu fırsatı değerlendirmekte ve sarı, kestane gibi renklerin hepsini saçında uyguladığı görülmüştür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Benan Karaca dedi ki:

  Güzellik eğer ses ile birleşirse karşınıza Sıla Gencoğlu çıkıyor sanırım, canlı performansını izleme fırsatı buldum ve sahnenin hakkını veren bu denli bir insana çok raslamadım harika bir kişilik iyi ki varsınız.

  1. Çiçek Kurt dedi ki:

   Kişilik konusunda haklısın gerçekten harika bir insan ama yeni saç modelini hiç kendisine yakıştıramadım umarım kısa zamanda eski uzun saç modeline döner.

 2. Meltem Acar dedi ki:

  Sıla her konserine aynı ciddiyetle çıkar ve salondaki her kişiliğe rahatlıkla hitap edebilir, son gittiğim konserindeki saç modeli örgülü ve uzundu oldukca güzeldi, sıla kendine yakışanı çok iyi biliyor.

 3. Simge Koç dedi ki:

  Sıla ilk çıktığı zamanlarda kısa küt saç modeliyle mi çıkmıştı ben sanki öyle hatırlar gibiyim o zamanlar çok daha zayıf ve tatlıydı ben çok yakıştırıyordum.

 4. Belma Tura dedi ki:

  Sıla kıvırcık saçlar dışında her türlü saç modelini yapabilir ama kesinlikle kıvırcık kısa saçlardan uzak durmalı.

  1. Helin Saral dedi ki:

   Sıla ilk ünlü olduğunda düz sarı saçlarıyla herkesin gönlünde taht kurmayı başardı ve kendisine çok yakıştığını düşünüyorum diğer saç renkleri tenine uygun değil.

 5. Mihrican Atalay dedi ki:

  Sıla ne olur koyu saç modellerinden artık vazgeç senin özünde sarı renk yatıyor ve sana en çok sarı saç modeli yakışıyor kimin ne dediğine aldırış etme, siyah saç modeli ile sahneye çıktığında sanki sahneyi farklı birisi dolduruyor gibi lütfen sarı saça devam.

 6. Ceren Öztorun dedi ki:

  Benim sıla dan tek isteğim saçlarını kısaltmasın gerçekten kısa saç modeli kendisine hiç yakışmıyor, açık renk saçlardan kesinlikle vazgeçmemeli koyu saçlar çok sırıtıyor.

 7. deniz dedi ki:

  Şuandaki mevcut saç stili geçmiştekilere nazaran çok daha ağırbaşlı ve güzel. Anlaşılan Ahmet Kural farklı güzellik kattı Sıla’ya.

 8. Selin Naz dedi ki:

  Sıla’nın saç stili özellikle “afro” yani kıvırcıkken çok güzeldi çok samimi ve tatlı bir duruşu vardı fakat en son saçını kestirerek kendisine yazık etti bana sorarsanız güzelim saçlara kıymak :/

 9. Banu Yürek dedi ki:

  Sıla’ya kısa saç hiç yakışmıyor. Yüzü çok kadınsı değil. Saçını da kestirince iyice erkeğe benzemiş. Uzun saçla çok güzel kadınsı bir havası vardı. Keşke kestirmeseydi.

 10. Seval Akın dedi ki:

  Siyah saç beyaz tenini çok güzel ortaya çıkarmış. Siyah saça kesinlikle geri dönmeli kumral hiç yakışmıyor Sıla’ya.

 11. Eylem Acar dedi ki:

  Yandan kazıtmalı saç modelleri gerçekten de çok moda olmaya başladı ama her kafa yapısına malesef uymuyor sıla sanırım bilgisayar ortamında buna bakıp yaptırdı ve sılaya bu saç modeli gerçekten de çok yakışmış.

 12. Eylem Ağar dedi ki:

  Sıla resmen kendini aştı, klasik saç stilinden daha farklı bir görüntü ortaya çıkardı, değişiklik her zaman iyidir ve bu son saç modeli oldukça yakışmış.

 13. Selcan Köse dedi ki:

  Sesiyle ve sahnede duruşuyla bir çok sanatçı geçinenlere ders verebilecek güzel bir kadın fakat son dönemlerde kendine yakışmayacak pr çalışması içine girdiğini düşünüyorum, belki yanılıyor olabilirim ama işine adapte olması gerekir.

BİR YORUM YAZ