Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Serenay Sarıkaya Saç Modelleri

Serenay Sarıkaya Saç Modelleri

1990 doğumlu olan oyuncu yaşının küçük olmasına rağmen kısa zamanda başarılarına başarı katmıştır. Şöhret basamaklarını hızla tırmanarak şimdiden hayatına birçok dizi, reklam filmi, sinema filmi sığdırmıştır. Yeteneği sayesinde dizilerde aranan başrol oyuncularından birisidir. Oyunculuk kariyerinde eğitimlerine oldukça önem vermekte ve Amerika da bir süredir oyunculuk eğitimi almaktadır. Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dillerden düşmeyen oyuncunun saçları güzelliğinde çok önemli bir kısmı teşkil etmektedir. Genellikle doğal görümü seven sanatçı saçlarını çekimler dışında herhangi bir işleme tabii tutmadan kullanmaktadır.

 • Serenay Sarıkaya’nın Saç Rengi

Genellikle sarı renkli görmeye alıştığımız ünlü oyuncunun saç rengi açık kumraldır. Tem rengi ile de oldukça uyumlu bir saç rengi kullanmaktadır. Saçında çok az balyaj vardır. Eğer sizde sempatik oyuncu gibi bir saça sahip olmak istiyorsanız mutlaka bir kuaföre danışmalısınız. Her saçın doğal rengi ve yapısı farklı olduğu için Serenay Sarıkaya gibi bir renge sahip olmak için farklı boyalar kullanmanız gereklidir. Saç rengi biraz zor elde edildiği için mutlaka güvenilir saç uzmanlarından yardım almalısınız. Ayrıca güzel oyuncunun kullandığı renk her tene uyum sağlamamaktadır. Ten uyumunu göz önünde bulundurarak saç renginizi değiştirmelisiniz.

 • Serenay Sarıkaya’nın Kullandığı Düz Saç Modelleri

Ünlü oyuncu saçlarına farklı modeller uygulamaktadır. Düz olarak toplamakla birlikte dağınık kullandığı da görülmüştür. Bildiğiniz üzere düz saçlar her türlü davette ya da günlük yaşamda kullanılabilmektedir. Her ortama uyum sağlaması avantajı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Sempatik oyuncu da hacimli saçlarını düz olarak sık sık kullanmayı tercih etmektedir.

 • Serenay Sarıkaya’nın Kullandığı Dalgalı Saçlar


Güzel oyuncu saçlarında çok yoğun dalga kullanmayı tercih etmemektedir. Hafif dalgalandırılmış saçlar onun çok sık kullandığı bir modeldir. Genellikle saç uçlarını dalgalar ile hareketlendirmektedir. Böylece daha hacimli ve bakımlı saçlar elde etmektedir.

 • Serenay Sarıkaya’nın Kullandığı Kaküllü Saçlar

Çok sık kullanmasa da bazen kaküllü saçlar ile hayranlarının karşısına çıkmıştır. Sanatçı yüz tipinin avantajını kullanarak birçok saç modeli kullanmaktadır. Bunlardan birisi de kaküllü saçlardır. Yüzünün şekli saç modeli ile çok güzel bir şekilde uyum sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Benan Karaca dedi ki:

  İnsanı kıskandıracak bir güzelliğe sahip gerçekten ince yapılı saç tellerine bayılıyorum ipek gibi, başarılı bir Fi projesi var izlemeyen varsa tavsiye ederim.

 2. Meltem Acar dedi ki:

  Fi dizisindeki saç modelleri çok beğeniyorum, açıkcası düz saçlar kendisine yakışıyor ama ekran önündeyseniz her zaman göze hitap etmek zorundasınız ve mutlaka değişiklikler yapmalısınız.

 3. Simge Koç dedi ki:

  Ben kendisine kısa saçın daha çok yakıştığını düşünüyorum, yüzü uzun olan kişilere kısa saç daha çok yakışır, bir de saç rengini biraz daha açmalı.

 4. Belma Tura dedi ki:

  Tatlılık eşittir serenay sarıkaya gerçekten oynadığı dizilerde hakkını veren bir kadın, ben saçları konusunda sadece şunu söylemek istiyorum bence ten rengine göre saç rengini biraz daha açmalı.

 5. Helin Saral dedi ki:

  Fi dizisinin televizyon kanallarının birine satıldığını duydum ve çok üzüldüm umarım bu doğru değildir, fi dizisi tam bir internet fenomeni olduğu aşikar umarım bu projeyi para kurbanı yapmazlar serenay sarıkaya bu dizinin en belirgin yüzlerinden birisi kullandığı saç stilleri de çok güzel başarılar dilerim.

 6. ela dedi ki:

  Saç yapısı güzelliğine güzellik katıyor. Bu kadar güzel olma kız valla kıskanıyor insan. 🙂

 7. Esra Kocaman dedi ki:

  Serenayın hemen her dizisini izledim ve klasik kullandığı saçın dışında acaba nasıl bir saç modeli kullanabilir diye düşünüyorum açıkcası hiçbir model uygumuyor belki saç renginde biraz onama yapabilir ama onun dışında yapabileceği pek birşey yok gibi.

 8. Elvan Taşar dedi ki:

  Oyunculuğunu seviyorum fakat saç bakımı ve modelini hiç beğenmiyorum çok paçoz olduğunu düşündüğüm nadir oyunculardan.

 9. Pelin Serez dedi ki:

  Serenay sarıkayanın fi performansı oldukça güzel gidiyor hiç değiştirmediği saç modeli de yüzüne çok yakışıyor fakat saç rengini biraz daha açmasında fayda var teni buna çok müsait.

 10. Sevim Uçar dedi ki:

  Son dizisi fi de saçları o kadar bakımsız ki yani yataktan kalkıp gelmiş gibi her bölümde rezilleri oynuyor proje amaçlı mı böyle yoksa bilerek mi yapıyor hiç anlamıyorum.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri