Pırlanta Baget ve Tamtur Yüzükler %50 İndirimli

En özel günlerinizde, eşinize, sevgilinize veya sevdiğiniz birine ne hediye alırsınız? İlk başta pırlanta yüzük almak pek gelmese de Emel Pırlanta olduğu sürece rahatlıkla alabilirsiniz. Neden mi? Çünkü Emel Pırlanta ’da pırlanta baget ve pırlanta tamtur yüzükler tamı tamına %50 indirimli. Ayrıca sadece indirim değil, HRD sertifikası da yanında!

HRD Sertifikası Nedir?

Kısaca HRD sertifikasından bahsetmek gerekirse, bir pırlantanın sahte mi yani imitasyon mu yoksa gerçek mi olduğunun belgesidir. HRD Sertifikası, 1976 yılında Belçika’nın Antwerp şehrinde HRD Antwerp olarak kuruldu. Oldukça eski yıllarda kurulan bu firma, hiçbir kâr amacı gütmeden sadece ama sadece pırlantaların gerçek mi yoksa imitasyon mu olduğunu değerlendiriyor. Özel eğitimli 3 ile 6 kişi arasında olan ekip, bir pırlantayı inceliyor. Bunu yeri geldiğinde manuel, yeri geldiğinde ise özel araçlarla yapıyor.

Pırlanta Baget Yüzükler Hediyenize Renk Katacak

Klasik pırlanta yüzüklerden sıkıldınız mı? O zaman pırlanta baget yüzükler tam size göre. Hem bütçenize hem de hediyenize yakışacak değişik model ve renklerde baget yüzükler sizleri bekliyor. Özellikle kıvrımlı modellerin sıkça tercih edildiği baget yüzükler, 0,17 karattan başlıyor. Bu da demek oluyor ki cebinize en uygun pırlanta baget yüzükler sizleri bekliyor.

Tamtur Pırlanta Yüzükler En Uygun Fiyatlarla

Son zamanlarda oldukça sevilen modellerden bir tanesi de tamtur pırlanta yüzük çeşitleridir. En düşük ihtimalle parmağın yarısına kadar inen pırlantalar, gözleri kamaştıracaktır. En uygun fiyat garantisi ile beraber özel hediye paketi, bakım garantisi ve ücretsiz kargo imkânı ile tamtur pırlanta yüzüklere sahip olabilirsiniz. Ücretsiz yüzük ölçüsü ile parmağınıza en uygun ve en yakışan pırlanta yüzüğü bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here