Özge Gürel Saç Modelleri

Özge Gürel Saç Modelleri

Özge Gürel, genç yaşı ve sevilen tavırları, popüleritesiyle genç kızların fanı olmuş genç yıldızlardan adeta. Kızım Nerede, Muhteşem Yüzyıl, Huzur Sokağı, Medcezir gibi dizilerde rol alan Gürel, şimdilerde Dolunay dizisinde yer alıyor.

Beyaz tenli ve kahverengi gözlere sahip olan Gürel, saç rengini ise çikolata kahve tonlarından seçiyor. Zaten bildiğiniz gibi 2018 yılında da açıktan koyuya varan çikolata kahve tonları tüm aralıklarıyla trend topic oldu.  Özge Gürel ise bu tercihiyle modayı saçlarında yorumlayan isimlerden olmakta…

Özge Gürel Güzellik Sırrı

Makyajında da daima eyeliner ve kırmızı ruj kullanmayı tercih edenlerden… Özge Gürel, uzun ve sırtına kadar uzanan saçlara sahip…  Kimiz zaman önleri katlı ve bazen de kaküllü saç modelleri kullanmayı tercih ediyor.

Geceleri ve özel davetlere katılacağı zamanlarda ya da kamera karşısına geçeceği zamanlarda da bukleler ve dalgalarla volümlendirilmiş hareketli salık saçları tercih ediyor. Günlük yaşamındaysa saçlarında at kuyruğu kakül birleşimlerini, Helenistik farklı örgü çeşitlerini, salaş toparlanmış saç modellerini kullanıyor

Kısacası saçlarında da kendi gibi doğal olan yansımalarını kullanıyor ve balyaj ya da ışık yansımalarını tarzına pek yansıtmıyor. Sempatik ve sevimli genç yıldızın saç renklerine sahip olmak isterseniz boya kartelalarından 0.6, 6.5, 0.7 tonlarını inceleyebilirsiniz. Böylelikle sizin de toprak rengi tonlarında hoş ve doğal renklerde saçlarınız olabilir.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)