Öykü Karayel Saç Modelleri

Öykü Karayel Saç Modelleri

Buğday tenli olan Öykü Karayel, cilt renginin avantajını saçında kullanmaktadır. Çoğunlukla sade ve şık saç modellerini tercih eden güzel oyuncu hemen her saç modelini kendine yakıştırmaktadır. Üstelik tercih ettiği modeller de saç rengi nedeniyle oldukça canlı görünmektedir.

Oynadığı hiçbir karakterde absürt ve aşırı saç modeli tercih etmeyen Öykü Karayel, sade şıklıktan yana olan ünlülerden. Bu nedenle onun saç modelini okulda, iş yerinde ve eğlencelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Öykü Karayel Saç Stilleri 2021

 • Öykü Karayel Düşük Atkuyruğu Modeli

Öykü Karayel canlandırdığı her karakterin dış görünüşünü de muhteşem şekilde yansıtmaktadır. Bu özelliği ile onu pek çok saç modeliyle görebilmek mümkündür. En sık karşılaşılan saç modeli ile düşük atkuyruğudur. Dağınık şekilde taradığı saçlarına hafif dalgalı fön çektiren güzel oyuncu daha sonra saçlarını enseden toplattırmaktadır. Ense kısmında topladığı saçları sıradan bir toka ile tutturan güzel oyuncu daha sonra tek bir tarafa atmaktadır. Bu şekilde hem şık hem de derli toplu saça sahip olmaktadır.

 • Öykü Karayel Su Dalgası Modeli

Hemen her karakterinde en az bir kez su dalgası modelini taşıyan Öykü Karayel, saçlarında bu tarzı güzel yansıtmaktadır. İki yana doğal çizgisinde bıraktığı saçlarının üst kısmını düzleştiren oyuncu daha sonra aşağıda kalan saçlara su dalgası yaptırmaktadır. Çoğunlukla ıslak bir görüntü verdiği bu modelde saçları iri dalgalara sahip olmaktadır. Ayrıca olduğu gibi bıraktığı bu saçlar çok ve gür görünmesini sağlamaktadır.

https://www.qkadin.com/daginik-topuz-sac-modelleri-2.htm

 • Öykü Karayel Düşük Islak Topuz Modeli

Öykü Karayel’in tercih ettiği bir başka saç modeli ise ıslak topuzdur. Saçlarınız ıslakken yalnızca havluyla kurulayın. Daha sonra ensenizde hepsini bir araya getirin. Üst kısmı kendi doğal çizgisinden iki yana ayırıp başınıza yapıştırın. Daha sonra ensede topladığınız saçları sıkıca atkuyruğu yapıp topuza döndürün. Bir süre daha ıslak kalması için üst kısmı jöle ya da saç köpüğü ile şekillendirin.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (10)
 • comment-avatar
  Simge Koç 6 yıl

  Kuzey güney ile bir çok kişinin tanıdığı öykü karayel saç modeli olarak çok değişik tarzlara sahip değil genelde yandan ayırma dalgalı saç modeliyle görüyoruz, bence radikal değişikler yapmanın vakti geldi bu saç modeli göze çok alışılmış geliyor.

 • comment-avatar
  Belma Tura 6 yıl

  Saçları gayet güzel ama sanırım saç tarafında biraz açıklık var ve bunu bir şekilde kapatması gerekiyor dolayısıyla saçlarını dalgalı yapmak yerine sağ tarafa yatırarak ekranlara çıkmalı.

 • comment-avatar
  Helin Saral 6 yıl

  Kalp atışı dizisini severek takip ediyorum ve orada malesef saç modeli çeşitliliğini göremiyoruz umarım ilerleyen bölümlerde çok daha güzel modellerini görebiliriz.

 • comment-avatar
  Mihrican Atalay 6 yıl

  Koyu saç rengiyle birlikte topuz modelini gayet iyi taşıdığını düşünüyorum, geçtiğimiz haftalarda başlayan yeni dizisinde hemen hemen aynı modeli tercih ediyor umarım yeni stillerle karşımıza çıkar artık.

 • comment-avatar
  Melis Özköse 6 yıl

  Yeni dizisi kalp atışını her hafta takip ediyorum ve doktor karakterindeki bir genç kızın bu saç modeliyle dolaşmasını pek doğru bulmuyorum bence daha bakımlı olmalı sevgiler.

 • comment-avatar
  irem 6 yıl

  Doğal ama derli toplu ve güzel bir görünümü var. Yüz şekline de bu modeli yakıştırdım açıkçası.

 • comment-avatar
  Meral Ayan 6 yıl

  Öykü karayel gerçekten oyunculuğunu yansıtmasını çok iyi biliyor, ben izlerken büyük bir cevher olduğunu görebiliyorum. Saç modellerini saha seçici ve parlak yapmasını tavsiye ediyorum.

 • comment-avatar
  Esra Kocaman 6 yıl

  Nasıl oluyor da 1 dizide oynayıp sonrasında kendini bu kadar geliştirebiliyor anlam veremiyorum, güzellik ile iş bitmiyor gerçekten öykü karayel bu konuda oldukça iyi saçlarının diriliğine de bayılıyorum özel bir saç bakımı yapıyor mu bilemem ama çok iyi görünüyor.

 • comment-avatar
  Duru 6 yıl

  Öykünün yüz şekli nedir acaba biri söyleyebilir mi. Tesekkurler