Nicolas Cage’den “Benim filmimi İzlemeyin” Sözleri

Ünlü aktör Nicolas Cage kendi filmini protesto ederek ilginç sözlerle bir kampanya başlattı. Nicolas Cage sinemaseverlerden yönetmenliğini ve senaryosunu Paul Schrader’ in üslendiği “The dying of the Light” filminin izlenmesini ve protesto edilmesini istedi.

Ünlü Amerikalı aktör gerilim- dram türündeki bu filmin yapımcı şirketinin senaryodaki bazı bölümleri kendilerine danışmadan değiştirildiğini öne sürerek “Benim filmime gitmeyin” çağrısında bulundu.

Anlaşma Gereği Kötü Açıklama Yapamadı

Sanatçıların sözleşmede yer alan bir madde gereği bu film hakkında sözlü olarak kötü amaçlı açıklamalar yapamayacaklarını bile Nicolas Cage, bu duruma da bir çare bularak arkadaşları ile birlik olup üzerlerine siyah tişört geçirip bunu sosyal medyada paylaştı. Aktör ve aktrislerin bu protestoya ne kadar destek verdikleri herkese kanıtlamaya çalışıyorlar.

Protestoya Yönetmen De Destek Verdi

Yönetmen Paul Schrader de bu protestolara katılarak “ Ne ben nede filmin bir sanaçısı bu fotoğraflar da dahil olmak üzere bu konuda açıklama yapabiliriz” dedi.

5 Kasım tarihinde ABD’ de vizyona girecek olan gerilim türündeki “The Dying of the Light” filminde Nicolas Cage CIA ajanı olan even Lake sırlarla örülü hayatını canlandırıyor. Türkiye’ de aynı tarihte girmesi bekleniyor.

“The Dying of the Light” filmine gelirsek konu bakımda incelememize göre dizi yüksek bir ilgi görmesi beklenen bir film olacak. Filmin çekimleri 2014 yılının 27 ocakda çekilmeye başladı, birçok ülkeden çekim yapıldı ve başta Romanya, Avusturalya gibi ülkeler başta olmak üzere filmin kalitesi bir adım daha attığı görülmektedir. Filmin baş karakterlerin den Paul Schrader, Nicolas Cage , Anton Yelchin ve Irene Jacop gibi kaliteli bir kadro ve senaryo ile karşımıza çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here