Neslihan Atagül Saç Modelleri

Neslihan Atagül Saç Modelleri

Yaprak Dökümü dizisinde daha küçük yaşlarda dahi dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Neslihan Atagün’ü şimdilerde ise Kara Sevda dizisinde izliyoruz. Kadir Doğulu ile evli olan Neslihan Atagül Doğulu, eşi ile birbirini tamamlayan iki fizyolojik güzelliğe sahip olan ünlülerimizden…

Bazı kişilerin alışkanlıklarından mı yoksa başka bir sebepten mi bilinmez sabahları kahve içmeden bir türlü kendine gelemez, hatta kahvesini içene kadar bir çok kişi o ana kadar ne yaptığını bile tam olarak hatırlamaz. Neslihan Atagül de yaptığı bu paylaşımda kahvesini içmeden ayılamadığını onaylıyor 🙂

Peki ya Neslihan Atagül ne renk saç kullanıyor ve hangi saç trendlerinden yararlanıyor? Halen daha Yedi tepe Üniversitesinde tiyatro eğitimini sürdüren Atagül, saçlarında kahve tonlarında yararlanmayı seçerken aralara da ışık attırmayı tercih ediyor. Eğer saçlarınız Neslihan Atagül saç rengi olsun isterseniz tercih etmeniz gereken saç boyası renk tonları 0.6 tonları olmalı. 0.6-1 ve 7 tonları arasında kalan renkleri tercih eden Atagül, bu renklerden yararlanarak parlak ve doğal kahve tonlarında saçlara sahip oluyor. Yemyeşil gözlerine ışık saçan kahve tonlarının çok yakıştığını biz de kabul ediyoruz gerçekten.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Neslihan Atagül saç modelleri konusunda her zaman uzun saçı tercih edenlerden… Neslihan Atagül’ün ışıltılı saçlarını incelediğimizde çoğu zaman saç uçlarına doğru iri dalgaları, kimi zamanlarda da saç buklelerini tercih ettiğini görebiliyoruz. Özel gecelerde, davetlerde ve dizi sahnelerinde volümlü iri dalgaları ya da bukleleri tercih eden Atagül, günlük hayatındaysa kimi zamanlarda düz fönlü uzun küt kesimli saçlarla yansıyor fotoğraf karelerine.

Kimi zamanlarda da kalın bandanalarla saçlarını çevreleyerek tepeden dağınık topuzlar yaptığı da görülüyor. Makyaj konusunda da senenin trendi olan dağınık kaş stilini ve toprak tonlarındaki far ve rujları kullanmayı tercih eden Atagül, gözlerine kalın eyeliner çizgileri çekmeyi de ihmal etmiyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Hale Köse dedi ki:

  Neslihan atagül diye yazılır kalite diye okunur desem abartmış olmam sanırım, oyunculuğu ve yaşam tarzı ile gerçekten harika bir insan. Saç modelleri konusunda da abartıya kaçmadan kendini yakışanı bulan parlak ve uzun güzel saçları var nazar değmesin.

 2. Ece Kuşak dedi ki:

  Bebeksi güzel bir teni var gibi görünüyor açıkcası makyaj etkisi var mı bilemiyorum ama saç modelleri konusunda gayet başarılı ve yüzüne yakışan stiller tercih ediyor. Belki renk konusunda değişikliklere gitse iyi olabilir.

 3. Eylem Aral dedi ki:

  Saç rengini çok beğeniyorum, ince telli saçlara sahip olmasından dolayı belki sıkıntı yaşıyordur ama bakımına özen gösterdiği çok belli. Neslihan hanımı yeni projelerde görmeyi bekliyorum.

 4. Ceylan Dem dedi ki:

  Lütfen bir daha dalgalı saç modeli yapma da ne yaparsan yap çünkü senin zarif kafa yapına hiç uygun değil küt saç ve topuz modellerini tercih etmelisin.

BİR YORUM YAZ