Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Merve Boluğur Saç Modelleri

Merve Boluğur Saç Modelleri

Film ve reklam yıldızı olan Merve Boluğur, milyonlarca hayranı olan sanatçılardan bir tanesidir. Sevilen ismin saçlarının rengi ve modeli ise her seferinde örnek alınmakta, yakından takip edilmektedir.

Küçük yaştan itibaren ekranlarda görülen güzel oyuncunun pek çok renk ve model ile ekran karşısında yer aldığı bilinmektedir. Her geçen gün artan hayran kitlesi tarafından yakından takip edilen güzel oyuncunun saç rengi ve modelleri pek çok kişi tarafından denenmektedir.

Merve Boluğur’un Islak Saç Modeli

Merve Boluğur’da sık sık görülen saç modellerinden en ilgi çekici olan ıslak modeldir. Yüz hatlarını ve saç rengini ortaya çıkaran bu güzel modelin yapılması ise oldukça basittir. Saçlarınızı ılık su ile güzelce yıkayın. Daha sonra yalnızca havlu ile birkaç kez kaba suyunu alıp kurulayın. Kurulama işleminin ardından saçlarınızı arkaya doğru tarayıp şekil verin. İstediğiniz biraz bombeli ve kabarık bir saçsa ince bir tarakla yukarı doğru kabartın. Sonrasında saç köpüğü ya da jöleyle saçlarınızı arkaya doğru tamamen şekillendirin. Üst kısım şekillendikten sonra alt kısımları doğal şekilde bırakabilirsiniz.

Merve Boluğur’un Düzleştirilmiş Saç Modeli

Merve Boluğur’un günlük hayatında en rahat kullandığı saç modellerinden bir tanesi de düzleştirilmiş saçlardır. Dümdüz, ışıltılı görünen saç rengi ile oldukça etkileyici olan Merve Boluğur, bu saçı elde etmek için yalnızca düz fön tercih ediyor. Doğal görünümü kaybetmemek adına yalnızca düzleştirici kullanılmaması gerekiyor. Ayrıca alın kısmında yer alan yan perçem, saçının çok daha zarif görünmesine yardımcı oluyor. Düz perçemin önüne hafifçe dalga verilen modellerde güzel sanatçının saçının estetikliği göze çarpıyor. Bu modelde hem atkuyruğu hem de salınmış saç modeli oldukça hoş görünüyor. Ayrıca rahatlıkla günlük saç modeli kullanımına da uyum sağlayabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri