Merve Boluğur Saç Modelleri

Merve Boluğur Saç Modelleri

Film ve reklam yıldızı olan Merve Boluğur, milyonlarca hayranı olan sanatçılardan bir tanesidir. Sevilen ismin saçlarının rengi ve modeli ise her seferinde örnek alınmakta, yakından takip edilmektedir.

Küçük yaştan itibaren ekranlarda görülen güzel oyuncunun pek çok renk ve model ile ekran karşısında yer aldığı bilinmektedir. Her geçen gün artan hayran kitlesi tarafından yakından takip edilen güzel oyuncunun saç rengi ve modelleri pek çok kişi tarafından denenmektedir.

Merve Boluğur’un Islak Saç Modeli

Merve Boluğur’da sık sık görülen saç modellerinden en ilgi çekici olan ıslak modeldir. Yüz hatlarını ve saç rengini ortaya çıkaran bu güzel modelin yapılması ise oldukça basittir. Saçlarınızı ılık su ile güzelce yıkayın. Daha sonra yalnızca havlu ile birkaç kez kaba suyunu alıp kurulayın. Kurulama işleminin ardından saçlarınızı arkaya doğru tarayıp şekil verin. İstediğiniz biraz bombeli ve kabarık bir saçsa ince bir tarakla yukarı doğru kabartın. Sonrasında saç köpüğü ya da jöleyle saçlarınızı arkaya doğru tamamen şekillendirin. Üst kısım şekillendikten sonra alt kısımları doğal şekilde bırakabilirsiniz.

Merve Boluğur’un Düzleştirilmiş Saç Modeli

Merve Boluğur’un günlük hayatında en rahat kullandığı saç modellerinden bir tanesi de düzleştirilmiş saçlardır. Dümdüz, ışıltılı görünen saç rengi ile oldukça etkileyici olan Merve Boluğur, bu saçı elde etmek için yalnızca düz fön tercih ediyor. Doğal görünümü kaybetmemek adına yalnızca düzleştirici kullanılmaması gerekiyor. Ayrıca alın kısmında yer alan yan perçem, saçının çok daha zarif görünmesine yardımcı oluyor. Düz perçemin önüne hafifçe dalga verilen modellerde güzel sanatçının saçının estetikliği göze çarpıyor. Bu modelde hem atkuyruğu hem de salınmış saç modeli oldukça hoş görünüyor. Ayrıca rahatlıkla günlük saç modeli kullanımına da uyum sağlayabiliyor.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (5)
 • comment-avatar
  Nejla Uçar 6 yıl

  Gerçekten uzun yıllardır takip ettiğim nadir çekici kadınlardan birisi, yeni dizilerde kendisini göremiyorum bazen çeşitli reklamlarda rastlıyorum umarım yakında güzel bir proje ile geri döner, saç modellerinden kendisine en çok küt ispanyol tarzı modeli yakıştırıyorum.

 • comment-avatar
  Sevilay Ağca 6 yıl

  Doğuştan seksi bir kadının fotoğrafını göster deseler sanırım merve boluğurun fotoğrafını gösterirdim, bir insanın albenisi şeytani bakışı ve çekiciliği bir arada taşıması zor bulunan bir insan yapısıdır, merve boluğur saç modelleri gerçekten çok iyi koyu sıyah saç rengi tonları biraz abartılı duruyor diye düşünüyorum beyaz tenine biraz daha açık renkler tercih edebilir.

 • comment-avatar
  Eylem Ağar 6 yıl

  Merve hanımın hem sevimli bir yüzü hem de çok itici bir yüzü var bu özellik her oyuncuda malesef yok bu yüzden ekranlarda her rolü oynayabilecek nadir kişilerden diyebilirim. saç stillerini de oldukça güzel değerlendiriyor.

 • comment-avatar
  Zeynep Özer 6 yıl

  Merve boluğur için söylemesi en kolay olan şeylerden birisi siyah saç renginin yakıştığı nadir kişilerden diyebilirim, kısa ve uzun saçların hepsini iyi taşıyor, bir tek topuz modelin kendini japona benzettiğini söyleyebilirim 🙂

 • comment-avatar
  Çiçek Kurt 6 yıl

  merve boluğur neden hep aynı renk kullanıyor anlamışş değilim arada farklılar yapması gerekiyor diye düşünüyorum, dizilerini takip ediyorum.