Meriç Aral Saç Modelleri

Meriç Aral Saç Modelleri

Meriç Aral, Medcezir ve Yüksek Sosyete gibi dizilerde sergilediği performanslarla gönüllere taht kurmuş olan genç kadın oyunculardan…

Meriç Aral, beyaz tenli ve kahverengi göz rengine sahip bir kadın olarak koyu renkli saç tonlarının kendine yakıştığını biliyor olacak ki saç renkleri konusunda koyu kahve – çikolata tonları ve isli – kömür siyahları arasında dolaşıyor. Onu saçlarında; siyahın tonlarını ya da çikolata tonlarını kullanırken bol bol görebilirsiniz.

Saç stili bakımından da uzun saç kullanmayı tercih ediyor. Doğalda Meriç Aral’ın saçları iri dalgalara sahip ve o da bu büyük nimeti en güzel şekilde kullanıyor. Zira bilirsiniz ki iri dalgalı saçlara sahip olan kişiler çok şanslı çünkü saçlarını hareketlendirmek için de fön çekmeye hiç ihtiyaç duymuyorlar.

Meriç Aral saç modelleri konusunda uzun saç stilini tercih ederken ön kısımlarda katlı kesimler kullanmayı da seviyor. Şakak ve çene hizasında katlarla aşağıya inen saç tutamları omuzlarından aşağı doğru süzülerek devam ediyor. Makyaj konusunda da Meriç Aral yine bu doğal stili bozmuyor ve kalın kaşlarını belirginleştirerek kırmızı ya da şeftali tonlarında hafif rujlar kullanmayı seviyor. Böylelikle de yüzünü zarifçe renklendirmeyi başarıyor.

Hatta Meriç Aral bir dönem küt kakül kullanarak da yüzünü kontürlemişti. Ama bize soracak olursanız, biz ona katlı saç kesimlerini ve katlı kakül modellerini daha çok yakıştırıyoruz. Peki, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)