Leyla Tanlar Saç Modelleri

Leyla Tanlar Saç Modelleri

Paramparça dizisinden ‘Cansu’ karakteriyle tanıdığımız Leyla Tanlar, öncelikle ekran karşısına doğal kumral – toprak tonlarındaki saçlarıyla çıkmıştı ve sonrasında kendine yakışan rengi buldu ve tercihini bal sarısı, kahve köpüğü gibi renklerden yana kullandı. Toprak rengi saç diplerinin üzerine bal sarısı tonlarında atılmış balyajlarla izleyici önüne yeniden çıkan Tanlar, bu ışıltılı saçlarıyla izleyicinin de beğenisini topluyor. Eğer siz de bu sarı tonlarındaki saçlara kavuşmak isterseniz 0.7 tonlarındaki saç boyalarından yararlanabilirsiniz.

Leyla Tanlar Saç Stili

Zira buğday tenli ve ela gözlü bir kadın olan Tanlar’a bu saç rengi çok yakışıyor. Eğer siz de buğday tenli ve toprak tonlarında göz rengine sahipseniz, rahatlıkla bal sarılarından yararlanabilirsiniz. Şimdi de Leyla Tanlar’ın saç renklerine bir göz atalım.

Her şeyden önce Leyla Tanlar saç modelleri konusunda uzun saç kullanmayı sevenlerden… Hatta ekran karşısına ilk çıktığı dönemlerde de saçları neredeyse bel hizasındaydı. Sonrasında bir dönem saçlarını omuz hizasına getrdi. Leyla Tanlar’ın saçları kendinden doğal iri dalgalara sahip ve bu saçlarda yüz ifadesine çok yakışıyor ayrıca ona sempatiklik katıyor. Herhalde kıvırcık saçları çok seviyor olacak ki zaman zaman saç uçlarında bol bol bukleler görüyoruz. Bu da saçlarına daha fazla volüm ve hareket katıyor.

Makyaj konusunda da doğallıktan yana olan Tanlar, yüzünde toprak ve şeftali tonlarını kullanmayı seviyor. Kimi zaman toprak ve şeftali tonlarında ruj allık ve far kullanıyor.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    Hale Köse 6 yıl

    Kendisini paramparça ile tanıdım oldukça hoş ve tatlı bir kadın, saç stillerini de çok beğeniyorum fakat instagramı yeterince kullanmadığını düşünüyorum umarım daha fazla fotoğraf paylaşmaya çaba gösterir.