Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisi (Vikings)

Birçok dizide rol alan ve televizyon dünyasına çok yakışan Kıvanç Tatlıtuğ, su sıralarda Kanada, İngiltere, İrlanda ortak yapımı olan Vikings dizisinde konuk oyuncu olarak yer almaya hazırlanıyor. Çekimler için Amerika’ya gidecek olan oyuncu hem dil hem oyunculuk eğitimi alacak. Vikings dizisi, ülkemizde de gösterimi olan oldukça dikkat çekici dizilerden bir tanesidir.

Dizinin üçüncü sezonunda iki bölüm konuk oyunculuk yapacak olan Tatlıtuğ, rol için çok ciddi çalışmaya başlamış durumda.

Vikings Dizisi

Dizi, history chanelin en önemli dizilerindendir ve uzun süredir devam etmektedir. 11 ve 13. Yüzyıllarda fırtına gibi esen vikinglerin dizinin konusu olması oldukça dikkat çekici. Yaşanan savaşlarda, cesur savaşçı Ragnar Lothbrok ve onu oğlu Bjorn’un hayatını, maceralarını anlatan dizi, Viking kültürünü çok net yansıtmaktadır. Çok basit bir çiftçi olan Ragnar’in gözlerinin açılmasıyla neler başarabileceğini anlaması bir oluyor ve kendisinin denizlerle imtihanı diziye konu oluyor. Tarihi dizilerden birçoğunda imzası bulunan Michael Hirst bu projenin de önemli isimlerinden bir tanesidir. Ayrıca dizinin çok da sağlam bir oyuncu kadrosu var. Doğal olarak Kıvanç Tatlıtuğ da dizi de kendini gösterebilmek için çok çalışması gereken isimlerden. İki bölümlük konuk oyunculuğun ileride ne gibi işlere vesile olacağı bilinmez.

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

Şöhret dünyasına best model seçilerek yani manken olarak giriş yapmış ve yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Kendisi hala modellik yapmakla beraber ayni zamanda çok da iyi bir oyuncudur. 1983 yılında Adana’da dünyaya gelen Tatlıtuğ, annesi Yugoslavya kökenli olduğundan sarışın ve mavi gözlüdür. Best model yarışmasında 2002 yılında birincilik ödülü almıştır ama ismini daha çok oyunculuğa başladığı 2005 yılında duyurmuştur. İlk olarak gümüş dizisinde başrol alan Tatlıtuğ ardından Aşk-ı memnu ile ününün zirvesine ulaşmıştır. Şimdilerde ise ünlü yabancı dizi Vikings de rol alması ile sık sık anılmaktadır.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here