Kısa Saç Modelleri, 2020 Yılı Trend Kadın Saç Şekilleri

Saçları bambaşka bir havaya sokmayı sağlayacak kesim stilleri, kız bitimiyle beraber boyut değiştiriyor. Bu kapsamda oldukça enerjik bir tarzı ortaya koyan kısa saç modelleri de 2020 yılında yine trend durumda.

Kısa ince telli saçlara sahip olan kadınların yuvarlak yüz hatları ve açık tenliler için en fazla tercih edilen saç şekli.

Kısa ve dalgalı saçlara sahip kadınlar için en çok kullanılan saç modeli ise 2020 yılının yaz aylarına damgasını vuraca gibi görünüyor, rahatlığını ve terletmemesi ile de fazlasıyla tercih edilen bu modeli 2020 yılının yaz aylarında çokca görmemiz mümkün.

Trend Saç Modelleri

2020 yılında, geçmiş yılların popüler saç modelleri arasında yer alan ve ince telli saç sahiplerinin tercih edebileceği Bob kesimli kısa saç ile birlikte keskin hatları olmayan yüzler için uygun olan dağınık perçem kısa saç, Maskülen kısa saç, katlı kısa saç modelleri de oldukça ilgi görüyor.

Yine bir klasik olan küt kesim kısa saçlarda 2020 yılında karşılaşacağımız modeller arasında bulunuyor. Ayrıca asimetrik kesimli kısa saçlarda sezonun favorileri arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here