Kampanyalı Kedi Ve Köpek Mamaları

Kedi ve köpekler evlerimizde yaşam ortağımız olarak bizlere eşlik eden evcil hayvanların başında gelir. Evlerde kedi ve köpek beslemek hem sorumluluk isteyen hem de insanları eğlendiren ve mutlu eden bir durumdur. Günümüzde özellikle yalnız yaşayan insanlar, kendilerine hayat ortağı olması adına evlerinde kedi ve köpek beslerler. Evcil hayvanların beslenmesi için bir takım özel mamalar kullanılmaktadır. Bu mamalara kampanyalı ulaşmak için petbesinleri sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede kedi ve köpek mamalarının yanında, bu dostlarımız için kişisel bakım ürünleri ve çeşitli aksesuar satışları bulunuyor. Siteden alış veriş yapmak için petbesinleri.com.tr adresine giriş yapmalısınız.

Kedi Mamaları

Sitede yavru, yetişkin ve yaşlı kediler için farklı içeriklerde kedi maması bulunuyor. Bunun yanında sokak kedileri için de farklı besin ögeleri olan mamalar da vardır. Site 2010 yılından bu yanan evcil hayvanlara yönelik ürün satışı yapıyor. Türkiye’nin tüm illerine online alış veriş fırsatı sağlayan sitede kampanyalı kedi mamalarını bulmak mümkündür. Kurumsal bir firma olan sitede evcil hayvanlar için aradığınız pek çok ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunlar arasında kedi şampuanları, tıraş makineleri, tarak ve fırçaları, yıkama filesi ve kedi kumlarını da siteden uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

Köpek Mamaları

Sitede her dönem köpekler için farklı besin değerlerine sahip mamaların satışı vardır. Sitede köpek maması satışının yanında köpeklerin bakım ürünlerinin satışı da mevcuttur. Ayrıca köpekler için gerekli olan eğitici ürünler, su kapları, kafes ve yataklar, kıyafetler ve patikler de sitede satıştadır. Siteden alış veriş yapılması halinde kredi kartı ve banka kartlarından ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Bunun yanında müşterinin istemesi halinde kapıda ödeme seçeneği de bulunuyor. Siteye üye olmanız halinde kampanyalı ürünlerden haberdar olursunuz.

Detaylı Bilgiler : petbesinleri.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here