Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Kadınlar Teknolojinin Gelişmesi İle Evlerinden Kazanç Sağlayabiliyor

Kadınlar Teknolojinin Gelişmesi İle Evlerinden Kazanç Sağlayabiliyor

Teknoloji çağı hızla gelişirken, kadınları bu hızlı  gelişim aktivitelerinin içine dahil etmeye çalışmaktadırlar. Birçok alanda kadınlara iş kolu açılmaktadır. Örneğin; yemek siteleri, satış yani e-ticaret hacmi, kodlama alanları gibi birçok teknoloji alanında kadınlara yeni iş kolları oluşturulmakta v ve teşvik edilmektedir.  Kadınlar özellikle yemek siteleri, butik satışları ve el işleri konularında bir hayli iyiler ve küçük destekler ile iyi yerlere gelmektedirler. İlgileri sayesinde kendilerini geliştiriyorlar, boş zamanlarını değerlendiriyorlar ve diğer yandan kendi bütçelerine ya da ailelerinin bütçelerine katkıda bulunuyorlar.

Toplu Sms Sistemi Nedir? Ne için kullanılır?

Peki bunların yanında teknik bilgisi bulunmayan kişiler neler yapabilir ya da farklı bir iş kolu var mı? Elbette var! Toplu Mesaj ya da Toplu Sms sistemlerini daha önce hiç duydunuz mu? Toplu sms sistemlerinde toplu sms bayilik seçenekleri mevcuttur. Bu sayede siz firmadan bağımsız, kendi altınızda çalışan müşterilerinizi oluşturabilirsiniz. Bu sistemi isterseniz ana sitenizi kurarak, dilerseniz orijinal site üzerinden yapabilirsiniz. Toplu Sms sistemi nedir kısaca anlatalım; Toplu SMS, sizin birçok kişiye önemli bir bilgiyi hızlı bir şekilde ulaştırmanızı sağlar. Toplu SMS ile mağazanızdaki bir indirimi hedef müşteri kitlenize ya da bütün müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde duyurabilirsiniz. Bunun yanından e-posta adresleri gibi herkesin 3-5 tane e-posta adresi olmadığı için kişilere direkt erişim sağlamış olursunuz. Bunun yanında birçok kişi telefon yani numaralarını değiştirmediği için oluşturduğunuz ya da ulaştığınız müşteri numaralarının çoğu aktifdir. Bu sayede amaçladığınız reklam, duyuru, önemli günlerdeki kutlama mesajlarınız direkt kullanıcıya ulaşacaktır.  Okullarda ise öğrencilerin devam durumları, sınav sonuçları gibi birçok işlem için kullanabilirsiniz.

Satış yapmak için teknik bilgiye ihtiyacınız var mı?

Satış yapmak için hiçbir tekni ve bilgiye ihtiyacınız yoktur. Sadece kendinize öncelikle sistemden bir hesap açarak, ona kredi yüklemeniz gerekmektedir. Hiçbir şekilde kullanım sınırı ve kısıtlaması olmadığı için kredinizi dilediğiniz zaman içinde kullanabilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Vatan SMS’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Satış Yapacağım?

 

Dernek, okul, satış yapan mağazalar, e-ticaret sistemleriyle uğraşan web siteleri, sendikalar, parti merkezleri, site yönetimleri, parekende sektörü gibi birçok büyük ya da büyük/küçük işletmelere dolaşarak ya da telefon üzerinden iletişime geçerek satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yüz yüze onlarla görüşerek satış yapmak sizin açınızdan daha basit olabilir! Ne kadar çok altınızda  üye oluşturursanız o kadar fazla kazanç sağlarsınız. Ayrıca üye yaptığınız kullanıcılar sisteminizi aktif bir şekilde kullanıyorsa doğrudan kazancınız da artacaktır. Bayilik sisteminin nasıl çalıştığını ve toplu sms hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.vatansms.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede kafanıza takılan birçok soruyu çözüme ulaşabilirsiniz.

Sistemde bir sorun olduğunda nasıl çözeceğim?

Sistemde bir sorun olduğunda ya da müşterilerinizin destek ihtiyacı olduğunda sizin hiçbir işlem yapmanız gerekmemektedir! Çünkü zaten Vatan SMS’in size hizmet verirken kendinin sağladığı bir teknik destek ve müşteri destek ekibi bulunmaktadır. Teknik destek ekibi size özel yazılım çözümleri sunarken , müşteri destek ekibi; müşterilerin takıldığı ya da sistem üzerinde yapamadığı işlemlerinde onlara destek olmaktadır. Bu sayede sizin destek için ayrı bir ekip oluşturmak için para harcamanıza gerek yoktur.

Yasal bir sorun oluşturur mu?

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Vatan SMS  sisteminin tüm işlemleri yasaldır ve BTK tarafından lisansa sahiptir. Bu yüzden yapılan tüm işlemler BTK izni ve yasal işlemler çerçevesinde yapılır. Bu yüzden bu konuda hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Vatan Sms, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır ve ekibini geliştirmektedir. Müşterilerine kolay panel kullanımı sunma, hızlı sms gönderme gibi birçok işlemler üzerinde sürekli çalışmaktadır. Kendi altında oluşan müşteri topluluğunda da kadınların bu iş kolunda yerini almasını istemektedir. Dikkat etmenizi istediğimiz bir husus; çalışacağınız firmanın BTK lisanlarının olmasına ve bu işi gerçekten yasak yollarla yaptığından emin olunuz. Dilerseniz web sitemizde bulunan lisansımıza da bakabilirsiniz. Ayrıca her müşteriden; BTK’nın oluşturduğu yasal zorunluluktan dolayı bazı evraklar alınmaktadır. Bu sayede herhangi bir firmanın attığı mesaj  ya da herhangi bir işlemden dolayı siz sorumlu tutulamazsınız ve sizin için bir sorun teşkil etmez!

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri