İyi Ki Doğdun LAND

Land’ın kuruluşunun 20. Yılının kutlamanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Dinamik kadrosu ve sunduğu profesyonel hizmetlerle her zaman müşterinin yanında yer alan LAND sektöre kazandırdıkları azımsanmayacak derecede fazladır. Kişiye özel tasarımları ile estetik ve fonksiyonelliği bir arada kullanarak bu sektöre önderlik etmektedir.

Müşteri memnuyeti merkezli çalışma ilkesini benimsemiş olan LAND yıllardır birçok kişinin hayalini kurduğu mobilyaları sahip olmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bu kadar ciddi ve önemli bir sorumluluk ancak disiplinli, titiz ve kalite odaklı çalışma ile yapılabilir.

Beylikdüzünde açılan ilk mağaza ile hizmet vermeye başlayan LAND emin adımlarla ilerleyerek şu an 5 şube ile hizmet vermektedir.

LAND’ın öncelikli ilkeleri; müşteri memnuyeti, söz verdiğimiz günde teslimat, güven ve kaliteli hizmet vermektir. Enerjik kadrosuyla yıllardır sektörde büyüyerek varoluş sırrının bu olduğu çok açıktır.

Nice uzun başarılı yıllara LAND…

Raylı Dolap Nasıl Kullanılır?

Günümüzde sıklıkla adından söz edilmekte olan sürgülü dolap modelleri sağlamış olduğu kolaylık nedeniyle pek çok farklı alanda kullanımı mümkündür.

Farklı şekillerde kullanımı mümkün olan raylı dolap özellikleri bakımından incelendiğinde diğer dolaplara göre rahat ve pratik olması nedeniyle tercih edilmektedir. Yatak odası, mutfak, çocuk odası veya pek çok farklı alanda kullanılacak olan dolaplarda özellikle sürgü sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Giyinme odalarında kıyafetler için daha fazla alana sahip olmak isteyenler raylı olarak kullanılmakta olan sistemleri tercih edebilirler. Rafların ya da kapakların ray sistemi üzerinde hareket etmesi daha fazla alana sahip olmanız konusunda etkili olmaktadır.

Raylı Dolapların Avantajları

Sağa veya sola hareket ettirilecek olan kapakların yanı sıra raflarda kullanılacak olan ray sistemleri ileri ve geri hareket ile rafların arkasında kalan kıyafetlere daha rahat şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır. Daha şık ve modern tarzda mobilya hazırlamak isteyenler için yatak odası, mutfak, çocuk odası, genç odası, giyinme odası gibi pek çok farklı alanda kullanılabilecek olan ray sistemleri modellerin daha kullanışlı hale gelmesini sağlamaktadır.

Birbirinden farklı renk ve desenlerde hazırlanmış olan dolapların kapaklarında kullanılacak ray sisteminin yanı sıra raflarında kullanılacak olan sistem özellikle dolabın daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Kaliteli malzemelerin kullanılması uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım olanağına sahip olunmasını sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle tercih edilecek modellerde kaliteye önem verilmesi gerekiyor.

Raylı Dolapların Kullanım Alanları

Geçmişten günümüze kadar tasarlanmış olan birbirinden farklı dolap modelleri bulunmaktadır. Kullanıcılar için özellikle daha rahat kullanım olanağı sağlayabilmek adına geliştirilen özellikleri de hazırlanmış olan modeller pek çok farklı alanda tercih edilmektedir. Mobilya seçimlerinde her zaman en kaliteli ve kullanışlı seçenekleri değerlendirmek isteyenler için raylı sistem ile hazırlanmış olan modeller özellikleri bakımından daha avantajlı olmaktadır.

Yatak odası, mutfak, çocuk odası, genç odası gibi pek çok farklı alanda kullanılacak olan dolaplar aynı zamanda giyinme odalarında özellikle ray sistemi üzerinden kolayca hareket ettirilebilir rafların hazırlanabilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Rayların özellikle geniş kullanım alanına sahip olması pek çok farklı alanda görebileceğiniz sistemlerden biri haline gelmesini sağlamaktadır.

Ekonomik Raylı Dolaplar

Uygun bütçe ile alışveriş yapmak isteyenlerin tercih edebileceği dolap modelleri bulunmaktadır. Her model için belirlenen fiyat seçeneği değişmektedir. Bu nedenle kullanıcılar yapacakları incelemeler sırasında beklentilerini karşılayacak modeller için belirlenen fiyatları karşılaştırarak en uygun seçeneklere kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Sürgülü dolaplarda belirlenmiş olan fiyat seçenekleri değişmektedir. Bu nedenle özellikle raylı dolap sistemleri konusunda tercih yapmak isteyenler farklı markaların ürünlerini karşılaştırarak yapacakları incelemeler doğrultusunda belirlemiş oldukları kriterlere uygun seçeneklere ulaşabilirler. Altı kapılı, dört kapılı dolaplarda ölçüler değişebilir. Kullanım alanlarına göre tercih edilecek olan modeller özellikle yapılacak incelemeler doğrultusunda en uygun şekilde belirlenebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here