Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

İşte Benim Stilim All Star’da En Favori İsimler

İşte Benim Stilim All Star’da En Favori İsimler

İşte Benim Stilim All Star’da En Favori İsimler

Tv 8’de yayınlanan İşte Benim Stilim programı iki yıldır reyting rekorları kırmakta ve özellikle de kadın kuşağında zirveyi hep zorlamaktadır. Bu sebeple üç sezonun birincilerinin ve en öne çıkan isimlerinin bir araya geldiği İşte Benim Stilim All Star programı diğer sezonlardan çok daha fazla ses getirmektedir. Çok hırslı, Tv’de birkaç saniye daha fazla görünmeye çalışan yarışmacıların birbirlerini kıyasıya eleştirdiği programda favori isimler her an değişebilmekteler.

Asabi, Hırslı Ayşegül Doğan

Yarıştığı kendi sezonunda çok fazla fark edilmeyen, hatta rüküş olmakla eleştirilen Ayşegül, All Star’da tam bir fırtına estirmekte. Hem baştan aşağı yenilediği tarzı hem de her programda girdiği tartışmalarla yarışmanın baş aktörü Ayşegül Doğan’dır. Ancak seveni kadar asabi tavırlarından dolayı sevmeyeni de çoktur.

Tarzıyla Adından Söz Ettiren Gülşah Yılmaz

Zaman zaman küçük tartışmalara katılsa da genel olarak tarzıyla yarışmaya damga vuran Gülşah Yılmaz, yarışmanın en hırslılarından birisidir. Retro ve bohem tarzlardaki başarısıyla jüri üyelerinin beğenisini kazanan Gülşah, All Star’ın birincisi olmaya aday.

Popart Özden Cerrahoğlu

Farklı tarzı ve şımarık hareketleriyle dikkat çeken Özden Cerrahoğlu, popart tarzını yansıtan kıyafetleri ve özellikle de marjinal çantalarıyla izleyicilerin beğenisini kazanmaktadır. Kendine özgü bir stili olduğu kabul edilen Özden, çoğu zaman genelin beklentisine cevap verememekle eleştirilmektedir.

Marjinal Ayşenur Balcı

Kıyafet ve aksesuar seçimleriyle adından söz ettiren Ayşenur Balcı, yarışmanın en sıradışı isimlerinden birisidir. Konsept ve kıyafet seçimlerinde çok başarılı olan yarışmacı, çok fazla polemiklere girdiği için eleştirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri