İrem Derici Saç Modelleri

İrem Derici son zamanların en çok konuşulan pop müzik sanatçılarından biridir. 1987 doğumlu olan sanatçı sesi ve özgün müziği kadar fiziki özellikleri ile de konuşulmaktadır. Katıldığı bir ses yarışması ile şöhretin basamaklarını hızla tırmanmıştır. Ünü günden güne artmaya devam etmektedir.

 • İrem Derici’nin Saç Güzelliği Sırları

Henüz 1987 doğumlu olan sanatçının saçları en çok dikkat çeken noktalardandır. Genellikle sahne dışında saçlarını doğal haline bırakmaktadır. Hafif dalgalı bir yapıya sahip olan saçlarını normal  zamanlarda bir köpük ya da saç şekillendirici dışında herhangi bir işleme tabii tutmamaktadır. Fazla işlem görmemiş olması, saçların kendi kendisini onarmasını sağlamasının yanında düzenli olarak saç bakımı için kullandığı yağlar bulunmaktadır. Her saç yapısına iyi gelecek yağ farklıdır. Bu nedenle siz de kuaförünüzün tavsiyesi ile saçlarınıza onarıcı yağlar kullanırsanız İrem Derici gibi güzel ve canlı görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

 • İrem Derici Saç Uzunluğu ve Saç Rengi

İlk duyulduğu dönemlerde saçları sarının tonlarında kullanan olan ünlü sanatçı bir dönem kızıl saçlı olarak karşımıza çıkmıştır. Ardından kızıl rengi de kullanmaktan vazgeçmiştir. Çok sık renk değişimi yapmamakla birlikte günümüzde saçları kahverenginin açık tonlarındandır. Esmer tenli olması ile kahverengi onun yüzünün daha güzel görünmesini sağlamıştır. İrem Derici genellikle uzun saçlı olarak ekranlarda boy göstermektedir. Bakımı ne kadar zor olsa da saçlarını uzun olarak kullanmayı tercih etmiştir.

 • İrem Derici Siyah Saçlı Olduğu Dönem

Ünlü sanatçının bir dönem simsiyah saçlara sahip olması bir çok hayranının dikkatini çekmiştir. Hatta hayranları onun saç rengini kendilerinde uygulasalarda renk oldukça zor elde edilmektedir. Özel bir siyah boya ile saçları boyandığı için siyah rengi bulmak zor olabilir. Genellikle saç boyası markalarının saf siyah boyaları ile boyamanız sizin en yakın tonu elde etmenizi sağlayacaktır. Unutmamanız gereken bir nokta ise her saçın doğal rengi farklı olduğu için iki kişi aynı boya ile saçını boyasa bile renk tonu tutmamaktadır. Ton farkı nedeniyle saç yapınızı dikkate alarak eğer boyatacaksanız uzman yardımı ile saçlarınızı boyatmayı denemelisiniz.

7 YORUMLAR

 1. Saç iyi hoş güzel de bu kadar zayıflık iyi değil. Kullandığı şeyler herneyse eritti kadını. Biraz daha kilolu olsa saç daha güzel duracak ama nerde.

 2. İrem dericinin beylikdüzündeki meydan konserine gitmiştim içtenlik ve samimiyeti çok abarttığını düşünüyorum estetik harikası haline gelmiş tamam göze de hitap etmek gerekiyor ama bence herşeyi abartılı yapması biraz samimiyetsiz gibi geliyor.

  • Sanatçının samimi olanı iyidir, içten olanı her zaman daha çok sevilir. İrem dericinin saç modelinde aşırıya kaçmadığı aşikar, ayrıca şarkıcı dediğin sahneye çıktığı zaman zaten ışıldamalı.

   • Bence sanatçı dediğin samimi olmalı ama samimiyet ve seviyesizlik arasındaki ince çizgiyi de korumak gerekiyor, irem derici sahnede bazen dozunu kaçırıyor, saç konusunda da imaj makerın çeşitliliğe daha çok önem vermesi gerektiğini düşünüyorum.

 3. İrem hanım gibi güzel kaliteli sesleri dinlemekten haz duyuyorum saçlarını da çok beğeniyorum başarılarının devamını dilerim.

 4. Çok sempatik bizden biri samimi ve egosu olmayan harika bir insanın irem, saç modellerinin ne olduğunun önemi yok seni her halinle seviyoruz. Hep böyle kalırsın inşallah.

 5. İrem hanım açıkcası şarkıcılığından çok samimi ve sempatik kişiliğini çok taktir ediyorum, güzellik konusunda pek iç açıcı şeyler söyleyemesem de 🙂 uzun saçlar çok yakışıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here