İdo ve Zeynep Barıştıklarını İlan Etti

Bir süre önce ayrılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile Zeynep Ece Akengin tekrardan bir araya geldi. Çift, tekrar barışmalarını İnstagram üzerinden duyurdu.

Babasının izinden giden ve çıkardığı albümler en çok dinlenenler arasında olan İdo Tatlıses daha önce sevgilisi Zeynep Ece Akengin ile iki kez ayrılık yaşamıştı. Gel gitli bir ilişkisi olan çiftin önceki ayrılıklarında bir çok kez arkadaşları araya girerek çifti tekrar barıştırmıştı. Geçtiğimiz aylarda tekrar ayrılan İdo Tatlıses Zeynep Ece Akengin çifti, İdo’nun ‘Sonsuz Teşekkürler’ isimli şarkısının yayınlanmasından sonra tekrardan barışmış, ama bir süre sonra tekrardan ayrılmıştı.

Çift, yeniden bir araya gelişlerini İnstagram üzerinden hayranları ve arkadaşlarıyla paylaştı.

El ele tutuştuklarını fotoğraflayıp İnstagram’da paylaşan İdo Tatlıses, fotoğrafın altına şu notu düştü : “Ve aşk; hak edenlerin hayali olurken, hak etmeyenlerin oyuncağı olabiliyor bazen. Ve sinir yaptırabilir bu durum size. Herkesi tersliyorum şu ara. Solundan mı kalktın diyorlar. Hayır ben değil, o kalktı solumdan diyemiyorum! Ama yine de aşık olun.”

Önceleri göğsüne “İbrahim” yazdıran Zeynep Ece Akengin, ilk ayrılığından sonra dövmenin üstünü sihirli değneğe çevirerek kapatmıştı.

İdo Tatlıses, babasının izinden giderek müzik dünyasına adımını atmış ve Amerika’nın sayılı müzik okullarından olan Berklee’yde müzik eğitimini tamamlamıştır.

Bir süre elektronik müzikle uğraşan İdo, sonrasında “Sonsuz Teşekkürler” isimli single ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Bunların dışında çeşitli mekanlarda sahne aldığı DJ performansları ile de adından sıkça söz ettirmiştir. Sık sık tarz değiştiren İdo Tatlıses, sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır. 2013 yılında babası İbrahim Tatlıses’in sahip olduğu Tatlıses Kebap’ın başına geçmiştir. Tatlıses Kebap’ın işletmeciliğini annesi Derya Tuna ile birlikte yapmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here