Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Hayallerimin Düğün Fotografları

Hayallerimin Düğün Fotografları

Düğün tarihim çok yaklaşmıştı. Ama hala istediğim çekimleri yapacak uygun fiyatlı bir düğün fotoğrafçısı bulamamıştık. Özellikle çekim mekanları, ne tür çekimler yaptıkları, çekimlerin hafta sonu yapılıp yapılamadığı ve çekimlerde profesyonellik anlamında hangi ekipmanları kullandıklarına dair son zamanlarda gezdiğimiz fotoğrafçılardan açıkçası pek de doyurucu cevaplar alamamıştık. Müstakbel eşim ve ben hem çok heyecanlı hem de istediğimiz fotoğrafçıyı bulamadığımız için gergindik. Ta ki Hasan Vardar’la görüşene dek. Hasan Beyi de www.instagram.com/hasanvardar/ adresinden bir arkadaş tavsiyesi ile keşfettik.

İzmir düğün fotoğrafçısı

İlk olarak http://www.hasanvardar.com.tr/teklif adresindeki formu doldurduk sonrasında Hasan Bey hemen bizimle iletişime geçti. Son derece mütevazi ve yardımsever kişiliği ile de daha ilk görüşmede çekimler ve hizmet bedeli olarak bize çok yardımcı oldu. Biliyorsunuz düğün her çift için en özel gündür. Çiftler bu özel günü düğün fotoğrafları ile taçlandırmak ve unutulmaz kılmak ister. İleride çocuklarıma ve torunlarıma gururla göstereceğim düğün fotoğrafları için artık ben de hazırdım. Üstelik öyle sıradan bir fotoğrafçı ile değil. Kendisi zaten ödüllü bir fotoğrafçı olarak bizi en güzel düğün fotoğraflarını çekeceğine dair rahatlatmıştı.

Güzelim İzmir’de düğün fotoğrafı çekilebilecek o kadar güzel mekanlar var ki. Önemli olan işinin ehli bir düğün fotoğrafçısı bulmak. Biz de sonunda bulduk. Üstelik hem ekonomik hem de gerçekten profesyonel bir çözüm ortağı. Artık düğünden önce istediğim fotoğrafları çektirebileceğim bir fotoğrafçı bulmuştuk. Özellikle dış mekan fotoğrafçısı olarak çalışmalarını çok beğendim. Son derece kaliteli çekimlere imza atan Hasan Vardar’la anlaştık. Düğünümüz bitti ama Hasan beyle dostluğumuz halen devam ediyor.

Düğün fotoğrafları için en güzel mekanlar

Siz ne kadar şurada burada olsun deseniz de biz mekan seçimini işin ehline bırakmak gerektiğini öğrendik. İyi ki de Hasan Vardar’ı dinlemişiz. Her zaman doğallıktan yana olan ben en doğal fotoğrafları çektirdim. Üstelik çekimlerde de çok eğlendim. İster tarihi bir mekanı, ister İzmir’in sahil kasabalarını ve sokaklarını, isterseniz de yemyeşil koruluğu tercih edin, hepsinde de mükemmel görüntüler vereceksiniz. Çünkü sizi en doğru şekilde yönlendiren bir fotoğrafçınız olacak. Düğünden önce çekim yaptırabileceğiniz gibi düğünden sonra da yaptırabilirsiniz. Biz fotoğrafları o kadar çok beğendik ki, farklı mekanlarda da çekim yaptırmak için düğünden sonra çekimlere devam ettik. Seçimi tamamen çiftlere bırakan usta fotoğrafçımız her durumda sonuçlarla bizi mutlu etmeyi başardı zaten.

Düğün fotoğrafları özeldir

Evet, düğün fotoğrafları özeldir ve size özel olmalıdır. Klişeleşmiş ortam ve pozlardan ziyade bize özel çekimlerle düğünümüzü en güzel şekilde unutulmaz kılan Hasan Vardar’ a çok teşekkür ediyoruz. Sıkılmadan, bunalmadan ve terlemeden en keyifli şekilde düğün fotoğrafı çektirmek isteyenler için bence en doğru adres Hasan Vardar. Fotoğraflarda müstakbel eşime duygularımı ve ona olan aşkımı o kadar güzel bir şekilde yansıtmışım ki ben bile şaşırdım. Bu tamamen fotoğrafçımızın başarısıdır.

Mükemmel bir düğün fotoğrafçısı bulmanın yanında candan ve samimi bir dost ta kazandık. Halen görüşüyoruz ve evlenecek olan dostlarımıza Hasan Vardar’ı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çünkü başta bizim düğün fotoğrafları olmak üzere tüm çalışmalarını inceleyen bir çift olarak üzerine fotoğrafçı tanımıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri