Hande Erçel Saç Modelleri

Henüz 23 yaşında olan genç ve güzel oyuncunun küçük yaşına rağmen çok fazla hayran kitlesi bulunmaktadır. Günden güne ününü arttırması onun başarılarının yanında güzelliği ile de dikkat çekmesini sağlamıştır. Güzelliğin en önemli noktalarından biri ise saçlardır. Hande Erçel saçlarının doğal ve bakımlı olması ile tüm dikkatleri üzerine toplamaktadır. Küçük yaşına rağmen birçok dizide boy gösteren genç oyuncu saçları kadar sempatik tavırları ile herkesin sevgisini kazanmaktadır.

 • Hande Erçel’in Saçında Kullandığı Renkler

Güzel oyuncu birçok konuda olduğu gibi saçlarda da doğal görünümden yanadır. Her ne kadar saç boyası kullansada kendi saç rengi ile çok yakın renklerdir. Hayran kitlesini genellikle liseli gençler oluşturmaktadır. Yaşlarının küçük olması nedeniyle ünlü sanatçı kendisi saç boyası kullansada küçüklerin belirli yaşa gelmeden saçlarını boyatmalarına karşı bir duruş sergilemektedir. Saçları bir dönem kumral tonlarda olsa da günümüzde kestane tonlarındadır.

 • Hande Erçel Saçında Kullandığı Modeller

Ünlü oyuncu sempatik tavırları ve samimiyeti ile herkesin gönlünde taht kurmuştur. Aynı zamanda yetenekli olması onun hayran kitlesinin günden güne artmasını sağlamıştır. Hayran kitlesinin artması sanatçının saçlarına olan ilgiyi de arttırmıştır. Genellikle hafif dalgalı ya da düz modeller kullanmayı tercih etmektedir. Zaten günümüzde doğallık modası olduğu için modaya uyum sağlamaktadır. Günlük yaşamında örgü modellerini saçlarında sık sık kullanmayı tercih eder. Bir dönem kısa saç kullansa da saçlarını uzun kullanmayı sevdiğini yakın çevresine söylemiştir. Hayranları tarafından uzun ve kestane rengi saçları beğenilerek ilgi görmektedir.

 • Hande Erçel’in Saçına Uyguladığı Bakımlar

En çok düz saçlar kullanmayı seven ünlü oyuncuya model çok yakışmaktadır. Aynı zamanda saçlarının yapısı hafif dalgalıdır. Görünümünü ve doğallığını korumaya çalışmaktadır. Düzenli olarak yaptırdığı saç bakım maskeleri ile iş hayatında yıpranan saçlarını onarmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda iş dışında saçlarına ağır işlemler uygulamamaktadır. Eğer sizde Hande Erçel’in saçlarını beğeniyorsanız düzenli olarak saç tipinize göre bakım maskeleri uygulayabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz bakımlar dışında bir saç uzmanından yardım alarak Hande Erçel gibi saçlara sahip olmanız mümkündür.

9 YORUMLAR

 1. Bebeksi yüz hattına göre oldukça güzel saç modelleri mevcut, yuvarlak hatta sahip yüzlerde topuz saçlar çok güzel duruyor umarım daha çok tercih eder.

 2. Bu kız o kadar tatlı ki kendisinde sekreter havası var sanki, umarım gençlik dizilerinden ziyade daha çok kaliteli dizilerde yer almaya başlar bahtı açık olsun ne diyelim.

 3. Ben hande erçelin saçlarına olan hassasiyetine bayılıyorum ama yaşının küçük olması ve bebeksi yüzüne çok makyaj yaptığını düşünüyorum zaten çok güzel makyaja ihtiyacı yok.

 4. Gerçekten çok hoş ve zarif bir bayan, bugüne kadar hiçbir oyunculuk performansını izleme fırsatı bulmadım umarım popüleritesi günden güne artış gösterir.

 5. Bebeksi yüzünü öne çıkarmada çok başarılı olduğunu düşünmüyorum ama parıltılı saçları çok göz dolduruyor. Oyunculuğunu çok beğeniyorum ve kaliteli isimlerle daha çok gelişebileceğini hissediyorum.

 6. Handenin uzun vadede çok daha kaliteli ve hafızalara kazınan bir işe imza atacağına inanıyorum keşke hande kısa küt saç modelini de denese eminim ki daha çekici olur.

 7. Saçlarını düz arkadan bağladığın zaman kıskandıran yüz güzelliğin ortaya çıkıyor umarım bu modelle reklam filmleri ve dizilerde boy göstermeye başlarsın sevgilerimle.

 8. Hande erçel çok doğal ve güzel yuvarlak bir yüze sahip ve bence kısa saçlardan ziyade uzun dalgalı saçlar daha çok yakışacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here