Hande Doğandemir Saç Modelleri

Hande Doğandemir Saç Modelleri

Hande doğandemir son olarak bir sosyal medya sitesinde yapmış olduğu söyleşide hayranlarının sosyal medya da kendisine yönelttiği soruları yanıtladı, sempatik güzel oyuncu verdiği cevaplarla da gündeme oturmayı başardı.


Her geçen gün değişen ve kendini yenileyen moda dünyasında kendileri için en uygun ve en şık saç modelini bulma konusunda pek çok kadın zorluk çekmektedir. Böyle zamanlarda bir fikir edinebilmek adına ünlü sanatçıların hali hazırda kullandıkları saç modellerinden ilham alınabilir. Birçok kadın bu yöntem ile uzun yıllar boyunca aradığı saç modeline kavuşmayı başarmıştır. Fakat halen kendisine nasıl bir saç modeli tercih edeceği konusunda kararsız olan kadınlar için Hande Doğandemir’in saç stili iyi bir örnek teşkil edebilir. Son zamanlarda ekranlarda sıkça görmeye başladığımız güzel oyuncunun saç modeli konusunda daha detaylı bilgi vermeden önce uyguladığı saç sırları ile ilgili biraz daha bilgi eklenebilir.

Hande Doğandemir Kimdir?

Güzel oyuncunun dizi setlerinde görmeye alıştığımız yumuşak saçlarının en büyük sırrı, her gün saçlarına uyguladığı özel bakımlardan kaynaklanıyor. Bunun için 1 çay fincanı saf zeytinyağı ve 1 yumurtanın sarısını bir kap içerisinde iyice karıştırdıktan sonra saçların tümüne ve saç diplerine uygulamak, sonrasında ise 1 saat kadar bekledikten sonra yıkama işlemini gerçekleştirmek yeterli oluyor. Hande Doğandemir haftada 2 kere de saçlarına sarı kantaron yağı sürdüğünü belirtiyor.

 • Hande Doğandemir Saç Rengi Nasıldır?

Oynadığı her dizi ve reklam filminde havalı saçları ile büyük beğeni toplayan Hande Doğandemir, koyu kahve saç tonlarından hoşlanır. Güzel oyuncunun saç rengini beğenen ve ona yakın bir tona sahip olmak isteyenler ünlü marka Koleston’un 5.37 numaralı kahverengisini saçlarında deneyebilirler. Ayrıca bu saç tonu için yine Koleston’un kışkırtıcı kahve serisinden herhangi bir renk de tercih edilebilir.

Hande Doğandemir Saç Kesimi Nasıldır?

Lise yıllarında erkek kesimi saç modeli kullandığını söyleyen Hande Doğandemir, bu seçiminden pişman olduğunu ve o yaşlardan beri saçlarını asla kısa kestirmediğini her fırsatta dile getirmektedir. Ünlü oyuncunun saç modeline sahip olmak isteyen bayanların saç tellerinin dalgalı yapıda olması önemlidir. Aksi takdirde kulağın biraz aşağısında kalan bu saç modeli ince telli saçlarda oldukça sönük kalabilir. Doğandemir’in kıvır kıvır olan saç modelini enerjik ve yaşam dolu her kadının severek kullanması mümkündür.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (8)
 • comment-avatar
  Aylin Duman 7 yıl

  Hande doğandemir ilk oyunculuğunu hatırlıyorum ve aslında itici gelmiştin, sonraları bazı röpartajlarını dinledim ve seni daha yakından takip etmeye başladım yanıldığımı anlamışım seni çok seviyorum.

 • comment-avatar
  Belma Akdağ 7 yıl

  Çok güzel ve sempatik biri olduğunu düşünüyorum hande doğandemirin saç stili gerçekten a kalitede diyebilirim. arkadan bağladığı saç türlerini daha çok beğeniyorum.

 • comment-avatar
  Meltem Acar 6 yıl

  Hande doğandemir’in oyuncuğu hakkında çok mükemmel diyemem ama yüzündeki masumuyet herşeyi kurtarıyor gibi, dalgalı saç kendisine yakışıyor evet ama değişiklik iyidir.

 • comment-avatar
  Simge Koç 6 yıl

  Saçlarını toplamaya devam etmeli diye düşünüyorum, bu kadar gür ve kıvırcık saçla baş etmek çok zor olmalı.

 • comment-avatar
  Ceren Öztorun 6 yıl

  Hande doğandemir dalga dalga saçlarıyla ve ışıldayan saç renkleriyle yüzünde çok iyi durduğunu düşünüyorum, sanırım yeni projelerinde de bu tarzdan vazgeçmeyecektir.

 • comment-avatar
  elif 6 yıl

  Ten rengi ile saçı uyumlu duruyor. Eğer bembeyaz birisi olmasaydım bu saç tipini denerdim açıkçası beğendim ben.

 • comment-avatar
  Sevim Uçar 6 yıl

  Hande doğandemirin saçları çok kabarık ve oldukça sık görülüyor bu denli sık saçlarda hem yıkama hem de şekillendirme oldukça zordur bu duruma kuaförü bir çare bulsa iyi olur.

 • comment-avatar
  Meral Özden 6 yıl

  Bakışları biraz sert bir oyuncu açıkcası ilk gördüğümde bu nasıl bakıyor böyle demiştim ama sonradan baya ısındım kendisine, saç şekilleri çok güzel ve parlak saçlarını çok beğeniyorum.